Forum TEAkolik Açıldı! (BETA)

Merhaba arkadaşlar, birkaç gündür Forum.TEAkolik.com ile uğraşıyoruz. Uzun zamandır arkadaşlar “Neden bir forum açmıyorsun?” sorusu ile beni muhattap ediyorlardı. En azından son 1 yıldır sürekli olarak bunu düşündüm. SDN, Donanım Haber, R10 gibi yerler varken neden TEAkolik Forumu açayım diyordum ve arkadaşları üzüntü ile geri çeviriyordum.

Sağ olsun arkadaşlar TEAkolik.Net alan adını alıp kuruluma başlamışlar. Ben de artık kıramadım ve okuyucularımdan gelen bu isteğe yanıt vermeye çalışacağım. İki gündür Forum alt yapısı ile uğraşmaktaydık. Beta olarak sizlerin kullanımına açmış bulunuyorum. Yönetim ekibi ise çok sağlam. Özelliklede konusunda uzman olan birçok arkadaş forumun başlıklarına talip oldular ve mod yetkilerini vermeye başladım.

Gelelim foruma, bir kısım başlıkları açtık. Alt kategoriler de oluşturulmaya başladı. Özelliklede bu iş için Serkan Akalan ve Buğrahan Güngör arkadaşlar sistemi yönetmekteler.  Açıkçası ben pek elimi sürmüyorum. Zaten blog yazmaktan vakit ayırmak zor ama yinede forumu aktif olarak kullanmaya çalışacağımı söylemeliyim.

Bir halt ettim ve Forum.TEAkolik.com kuruldu. Umarım beğenirsiniz.  Forum beta sürecinde olduğu için hatalar, sorunlar ve eksiklikler olabilir. Dilek, istek ve şikayetleriniz için [email protected] mailimi kullanabilirsiniz. Buradan sizlerle iletişim için cevap vermeye çalışacağız. Şimdiden söyleyeyim. Forum TEAkolik’in aynen TEAkolik Blog’da olduğu gibi illegal, kopya içerik, crack gibi paylaşım yasakları var.

 

Umarım beğenirsiniz : Forum.TEAkolik.com

Edit: Kapatıldı tekrar. Belki daha sonra açabilirim…

“Forum TEAkolik Açıldı! (BETA)” üzerine 8 yorum

  1. Hayırlı olsun hepimize abi 🙂 Çok iyi oldu. Eminim içeriği ve işini bilen yöneticileri ile kısa zamanda adını duyuracak ve kalitesiyle öne çıkacaktır. Moderatör alımı için facebook üzerinden yorum attım ancak bitti sanırım alımlar.

    Yanıtla
  2. Hayırlı olmasını dilerim hocam, sözünü ettiğiniz diğer düzeyli ve iyi içerik üreten sitelerin yanında yenilerine, özgün içerik barındıran sitelere ihtiyaç var. Allah kolaylık versin.

    Yanıtla

Yorum yapın