Beykent üniversitesi 26 yaşından küçükleri kale almıyormuş…

En ufak kardeşim Beyket Üniversitesini kazandı. Bugünde kayıt yaptırmaya gidecekti. Ortanca kardeşimi alıp beraber Beylikdüzüne Beykent üniversitesine kayıt yaptırmaya gittiler..

Ortanca kardeşim 84 doğumlu en ufağımızın velisi olarak gitti. Tabi veli olmaya pek niyeti yoktu ama mecburdu. Annem hasta ben işteyim benden bir küçük kız kardeşimde çalışıyor. Neyse lafı fazla gevelemeden sadede geleyim.

Kayıt için gittilerinde kardeşime 84 doğumlu olduğu için by by demişler 🙂 Beykent üniversitesi 84 doğumluları veli olarak kabul etmiyorlarmış. İllada 26 veya daha büyük yaşta çalışan birini veli olarak kabul ediyorlarmış. Açıkcası yuhhhhh diyesim geldi. Ne yani illada çalışacak illada 26 yaşında olacak geyiği…

Ulen biz zaten kredi aldık parayı ödemeyi göze aldık. Para peşin ama adamlar tutturmuş 26 yaşında birini getir… Açıkcası gülmekten yerlere yattım… Buradan Beykent Üniversitesine de yuhhh dedim yani…

KISACASI 26 YAŞINDAN KÜÇÜK VELİSİ OLANLARI KALE ALMIYORLAR… GİT BÜYÜDE GEL…

“Beykent üniversitesi 26 yaşından küçükleri kale almıyormuş…” üzerine 23 yorum

 1. hehe yahu nie bir yerlerini kaldiriyorsunuz tercih yaparak bu laylon üniversitelerin 🙂 babalar gibi yüzlerce üni varken birde degiştirebiliyorsan degiştir bence 🙂

  Yanıtla
 2. herosonic ;

  Höd diyince değişmiyor 🙂

  sewimli ;

  Üstad kardeşim orada okuyor niye çekemiyim ki ?

  Yanıtla
 3. O da benim babamda 63 yaşında diye kabul etmediler neymiş 60 veya altında olması gerekiyormuş:)

  Yanıtla
 4. haber yazılalı çok olmuş ama belkide bu sene bu gibi durumlara karşılaşacak olanlara bir yardımım dokunsun istiyorum.

  buradaki sorun aslında 26 yaşındaki arkadas değil.burdaki sorun 26 yaşındaki arkadasın herhangibi bir malbeyanı olmamasıdır.üniversiteyle 4 senelik sözleşme yapıyorsunuz eğer parayı veremezseniz beykent mallarınıza haciz getirme durumu saklıdır.

  “burası bir ticari kuruluş” arkadaslar bu bizzat rektörün ağzından çıkan kelimedir.verilen her kredinin burada karşılığı olur gibi devam etmişti.

  hernese eğer beykenti yazacaksanız sakın ola yazmayın.yüzlerce öğrenciye danışın ondan sonra burayı yazın.hayallerinizdeki özel üniversite olmayacağından fazlasıyla eminim .elinizi verirseniz kolunuzu kaptırırsınız hergün yeni bir stresle uğraşırsınız. bu yazıyı okuyunca sadece benim canım yanmış ve ondan yazmışım gibi düşüncelere girmeyin.bu düşünce emin olun beykentte okuyan öğrencilerin % 90′ nının düşüncesidir….GELECEĞİNİZİ HAZIRLARKEN DİKKAT EDİN !

  Yanıtla
 5. Merhaba.Bende beykentte okuyorum.BAzı arkadaşlar eliniz verirsiniz kolunuzu kaptırırsınız demiş fakat özel üniversitelerde hepsi sonuçta okulu uzatırsn senden para alacak.Okulu uzatmazsan ödeyeceğin ne belirlenmişse odur.3. sınıftayım ve dersleri düzenli takip ediyorum.Bu sebeplede şimdilik herhangi bir uzatma durumu yok.Özel üniversiteler arasında fiyat olarakda en uygunlarından biri.Kuruluş yılı ve eğitmen kadrosu olarakda bu seneye kadar iyi idi.Bence düşünebileceğiniz bir üniversite diyebilirim.

  Yanıtla
 6. MERHABA ARKADAŞLAR BENDE BEYKENT ÜNİVERSİTESİNDE OKUYORUM O ÜNİVERSİTE İLE DEĞİL BANKA İLE İLGİLİ BİR DURUM BİLDİĞİM KADARIYLA AYRICA BEYKENTİ YAZACAK ARKADAŞLARA TAVİSYE EDERİM….

  Yanıtla
 7. TÜM SITELERDEKİ YORUMLARI OKUYORUM. 2 EYLÜLDE VELİSİ OLDUĞUM ÖGRENCİMİ YAZDIRDIM. ANLATILANLARIM TAM TERSİNE GAYET İYİ ORGANİZE OLMUŞ BİR KAYIT EKİBİYLE KARŞILAŞTIK. İŞLER TIKIR TIKIR YÜRÜDÜ. KAYDIMIZI YAPTIRDIK. INTERNET ÜZERİNDE YAZILAN TÜM PARASAL KRİTERLERE VE ÖDEME ŞARTLARINA AYNEN UYUYORLAR. TERBİYESİZ YADA UKELA KİMSEYLE KARŞILAŞMADIK. EĞER YIL İÇERSİNDE ÇİZGİYİ AŞAN İŞLER YAPARLARSA BURASI HUKUK DEVLETİ GEREKEN NEYSE YAPARIZ. BURASI DAĞ BAŞI DEĞİL. UZATMALARA GELİNCE ; BU İŞ FUTBOL MAÇINA BENZER. 3 BÜYÜKLER YENİLİNCE TOPU HAKEME ATAR. BUNA SENDE GOL ATIP YENSEYDİN DERLER. SEN ÇALIŞMAZ ÇAKARSAN UNİVERSİTEDE ELBETTE SANA TAKAR PARALARINI BİR GÜZEL ALIR. SENDE YIL İÇERSİNDE GOLÜNÜ AT KERİZLENME. BU KADAR BASİT

  Yanıtla
 8. Arkadaşlar Merhaba,

  Bende Beykent Üniversitesi’nde okuyorum ve okulumdan oldukça memnunun. Yukarıda bahsedildiği gibi elini verip kolunu kaptırma gibi bir durumda söz konusu değil. Çalışan personel ve hocalar oldukça iyi niyetli ve yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. 26 yaş konusuda tamamen bankanın uyguladığı bir prosedür. O yüzden yukarıda ki kötü yorumların hiçbirine katılmıyorum. Beykent üniversitesi öğrencisi olarak da tercih etmeyi düşünen herkese tavsiye ediyorum.

  Yanıtla
 9. Arkadaşlar mrb, bende Beykent üniversitesinde okuyorum ve bu dediğniiz olay banka ile ilgili üniversitenin kuralı değil. hatta ödeme yönündende çok kolaylık sağlayan bir uygulama bence. beykent üniversitesini yazacak arkadaşlara kendi üniversitemi tavsiye ederim.

  Yanıtla
 10. Arkadaşlar, selam, Ben hazılık bölümünüde sayarsak 3 yıldan beri Beykent öğrncisiyim ve yapılan negatif yoruları okudukça şaşıyorum. Ben şimdiye kadarki Beykent hayatımda ufak tefek problemler hariç hiç bir aksilik ile karşılaşmadım. Gayet başarılı bir eğiti düzeni söz konusu. Öyle anlatıldığı gibi para meraklısı bir kurum değil ayrıca. Diğer vakıf üniversiteleri’nin yaptığı gibi öğrenciye parakaynağı olarak bakıyor olsalardı her sene büyük zamlar yapalardı. Am aben 3 yılda sadece 1 kez zam yapıldığına şaht oldum. Kısacası okulumu üniversite ye başlıyacak olan her gence tavsiye ediyorum.

  Yanıtla
 11. Merhaba arkadaşlar;
  Beykent Üniversitesi hakkında bir iki şeyde ben yazmak istedim. Beykent e bu sene başladım, şu an hazırlık bölümünde okuyorum ve yabancı dil konusunda uzman hocalarımız var. Okul hakkında başka yerlerde okuduğum negatif özelliklerin hemen hemen hiç bir yok.

  Yanıtla
 12. Herkese Merhaba,

  Beykent Üniversitesi’nde okuyorum. Bu yazılan eleştirileri okuyunca gerçekten çok şaşırdım. Bizden de kayıt esnasında bir sürü belge vb istediler. Fakat bu üniversitenin kuralı değilki. Burda banka kendini garantiye almaya çalışıyor. bu sene son senem ve üniversitemi çok seviyorum.

  Yanıtla
 13. mrhba arkdşlr açıkcası yorumları okuyunca braz hevesim kırıldı tedirgin oldum tercih yapıcam ve bu üni. düşünüodum burslu olarak yazıorum ama silmelimiyim tercihlerimin arasından bilemiıorum bana yardmcı olurmusnzzzzzz:S

  Yanıtla
 14. Ayazağa Beykent Eğitim açısından berbat- Ulaşım keza öyle
  otobüste üst üste gitmeye rağzıysanız,eğitim önemli değil diploma önemli diyorsan buyur gel :)—Paralı okuyacaksan
  zaten hiç helme……….:)

  Yanıtla

Yorum yapın