BGA Ekibine Katıldım…

BGA hakkında birkaç kez yazı yazdığımı görmüşsünüzdür. Özelliklede CEH, DDOS gibi eğitimler dikkatinizi çekecektir.  BGA ülkemizdeki bilgi güvenliği sektöründeki gelişmelere profesyonel olarak destek olmak amacıyla kurulmuş bir oluşumdur.

Türkiye’deki bilgi güvenliği sektörüne profesyonel anlamda destek olmak amacıyla kurulan Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ ileri seviye güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında kurumlara hizmet vermektedir. Aktif çalışma hayatına başladığı 2008 yılından bu yana özel, kamu ve askeri alanda 300′ün üzerinde eğitim ve danışmanlık referansı olmuştur. Sektörün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla her yıl 10’nun üzerinde bilgi güvenliği etkinliğine destek veren Bilgi Güvenliği Akademisi’nin temel hedefi Türkiye ve dünyada ürün bağımsız güvenlik anlayışının yerleşmesidir.

Sayın Hüzeyfe Önal’ın teklifi üzerine Bilgi Güvenliği Akademisi ekibine katıldım.  BGA ekibi ile güvenlik dünyası üzerine çalışmaya devam edeceğim. Güzel projelerimiz ve fikirlerimiz mevcut. İleriki günlerde projelerden ve gelişmelerden sizleri de haberdar etmeye çalışacağım.

Bilgi Güvenliği Akademisi; http://www.bga.com.tr/

“BGA Ekibine Katıldım…” üzerine 5 yorum

Yorum yapın