Bir TEKZEN Felaketi!

Malum yeni evime taşındım ve bu seferki kendi evim 🙂 Yavaş yavaş da olsa evimin eksiklerini tamamlamaya çalışıyorum.  Lafı uzatmadan konuya gireyim. İhtiyaçlarımızdan bir tanesi de banyo dolabı… Bugün Tekzen’den hem çok yakın hemde uğraşmak istemediğim için bir banyo dolabı baktım.

Öyle mağaza mağaza dolaşıp uğraşmaktansa bir yere girip alışverişimi tamamlamayı her zaman tercih etmişimdir. Fakat bu seferki beni gıcık etti diyebilirim.  İftardan bir saat kadar önce mağazaya girdim.  Banyo dolabını beğendim ve bunu almak istiyorum diyerek işimi bitirmek istedim. Fakat beklediğim gibi olmadı.

Beğendiğim 75cm’lik banyo dolabının etiketini getirdiler. Arabanız var mı? diye sorduklarında bende onlara nakliye olacak dedim. Evet yalnız ücretli diye cevap verdiler.  Hemen arka sokakta oturduğumu belirterek ne kadar nakliye ücreti aldıklarını sordum.  25TL olduğunu söylediler ve kabul ettim.

Buraya kadar herşey normal…

Kasiyer kredi kartımdan 309TL ücret çekti.  309TL zaten dolabın fiyatıydı hemen kasiyere döndüm ve…

Ben: Sanırım bir yanlışlık oldu hanımefendi dolap zaten 309TL artı nakliye alacaksınız. Sanırım unuttunuz.

Kasiyer: Hayır, nakliyeyi nakit alıyoruz.

Ben: Nasıl yani kredi kartımdan çekmiyor musunuz?

Kasiyer: Maalesef nakit alıyoruz.

Ben: Tuhaf, üzerimde nakit yok. Ödemeyi nasıl yapacağımı sordunuz bende kredi kartı dedim size. Nakliyeyi neden kredi kartımdan çekmiyorsunuz?

Olay burada patlak verdi. Kendi aralarında konuşmaya başladılar. Görevli ve kasiyer alışverişi iptal edelim diye konuşurlarken araya girdim. Nakliye de fatura için mi kredi kartından almıyorlar?

Ben:  Nasıl yani kredi kartımdan çekemediğiniz için alışverişimi iptal mi edeceksiniz? Bana bir görevli çağırabilir misiniz?

diye çıkıştım.  Artından bir saniye diyerek yine konuşmaya devam ettiler. Nakliyeyi kredi kartından çekemeyiz fatura! diye söylenmeye başladı kasiyer…  Neyse ki “alışverişimi iptal edeceğinize ürünü getirdiğinizde size nakliye ücretini nakit veririm” diye teklifte bulundum. Yine de bu teklifimi üstlerine telefon açıp söylediler ve her nasılsa kabul edildi.

Ürün yarın bana teslim olacakmış. İyi güzel dedim tam mağazadan çıkıyordum ki görevli…

“Yalnız ürünü apartmana çıkarmıyoruz. Kapının önünden siz teslim alırsınız”

Yuh artık dedim ve isyan ettim. Görevli ve kasiyere…

“Siz nasıl bir hizmet sunuyorsunuz?  Hem nakliye ücretimi kredi kartımdan çekmiyorsunuz nakit istiyorsunuz, hem 1 sokak arkadaki evime taksi ile gitsem 5TL yazmaz siz 25TL istediniz. Hadi onu da kabul ettim apartmanın önüne bırakırız yukarı siz çıkarırsınız diye saçma sapan bir nakliyeden bahsediyorsunuz.

Nakliyeyi kredi kartımdan çekmiyorlar, 25TL araba ile getirip asansörle yukarı çıkarmayacağınızı belirttiler. Sinirlendim tüm alışverişimi iptal edip çıkmak istedim. Sonra yok yok diyerek vazgeçtim.

Koskoca TEKZEN madem 5TL taksinin gideceği yere 25TL nakit isteyip apartmanın önüne bırakacağını idda ediyorlar. (Kendimiz yukarı çıkaracakmışız) Ben de TEKZEN’i bir güzel ayağa kaldırmaya niyetlendim. Şikayet edecektim. Birçok firma ek ücret talep edilse de yukarı çıkarıyor. Ben ek ücret vereyim dedim. Yok olmaz apartmana çıkarmıyoruz dediler.

Eve gelir gelmez müşteri hizmetlerini aradım fakat mesai saati geçtiği için telesekretere bağlamıştılar. Yarın sabahtan arayacağım. Olanları bir güzel durumu anlatacağım. Bakalım müşteri hizmetleri beni dinleyecek mi? Eğer dinlemezse ürünü getirenlere apartmanın önünde teslim almayacağımı yukarı getirmezlerse geri göndermelerini, alışverişi iptal ettiğimi söyleyeceğim. Madem apartmana çıkarmıyorlar..!

Yarın ilk ve son kez TEKZEN’den alışveriş yaparak böyle saçma sapan bir durum ile karşı karşıya kalmayı planlıyorum.

Koskoca TEKZEN’in yaptığına bak..! Bu adamlar nasıl ayakta duruyor ki?  Ürünü getirtmek sorun, nakliye sadece nakit  bir de üstüne üstlük fazlası ile ücretini alıyorlar. Birilerinin bu adamları uyarması gerekmiyor mu?

Yer; Kurtköy Atlantis Tekzen mağazası

Saat; 19:00 civarı

Ekleme: Bu yazıdan sonra Tekzen müdürleri eve gelip özür diledi ve nakliye faturamı ilettiler.

“Bir TEKZEN Felaketi!” üzerine 46 yorum

 1. Yanlış anlamayın, Tekzen’le falan uzaktan yakından alakam yoktur, ne işe yaradığını da bilmem ama bikaç bişi var bahsetmek istediğim. TR’de yakın bir sektörde bulunduğumdan biliyorum; nakliye her zaman hariçtir. Nakliye bedeli müşteri ile satıcı arasında konuşulur, nasıl anlaştılarsa öyle ödenir. Nakliye dışarıdan nakliyecilere yaptırılır tabi bu bahsettiğim şeyde. Doğal olarak satıcının buna fatura kesmesinin mümkünatı yoktur, fatura talep edecekseniz, nakliyeciden talep edersiniz, gerçek nakliye ise ve K plakasına sahipse faturasını keser size verir, tabii ücrete kdv yi de katarak…

  Ama eğer söz konusu nakliye Tekzen’e aitse, kendi araçlarıyla ve kendi adamlarıyla nakliye işini yapıyorlarsa; para bile almaları aşırı saçma bir olay, boşuna uğraşmayın direk gidip şikayet edin Vergi dairesine..
  Bu şekilde diğer insanlara da yardım etmiş olursunuz, olay ibretlik hali alır çünkü ve Tekzen ve diğer firmalar bir daha benzer bir işe kalkışamaz..

  Bir not olarak belirtmek istedim.

  Yanıtla
 2. Kredi kartından nakliye çekmeyeceklerini söyledikleri anda departman sorumlusunu çağırtır, aynı şeyi o da söylerse mağaza müdürünü çağırtır, aynı şeyi ondan da duyarsam bu söylediklerini bir kağıda yazıp imzallattırmaya çalışır, olmadı malı satın almayarak heryere olanları anlatırdım. İyi sabretmişsiniz siz!..

  Yanıtla
 3. Mahalle aralarındaki mobilyacılar bile hiçbir ücret talep etmeksizin ürünü eve kadar getirirler. Gerçekten koskoca Tekzen’in bu yaptığı şaşırtıcı.

  Yanıtla
 4. Aynı durum KOÇTAŞ ta da var. Bence en iyi yol, bir mobilyacıya gidip oradan almak. Ben çok çektim KOÇTAŞ, tekzen, praktiker gibi yapı marketlerden. O yüzden eğer dolap, beyaz eşya, mobilya falan alacaksanız yerinden alın. ne bileyim mobilyacıya beyaz eşyacıya falan gidin, en azından bir çay ısmarlatıp adam yerine koyuluyorsunuz. Yoksa bu yapı marketlerin tavırları deli eder insanı…

  Yanıtla
 5. Geçmiş olsun. Oldukça sinir bozucu bir durumla karşılaşmışsınız. Teksenin yanı sıra oradaki görevlilerinde yanlışı büyük. Demek ki Teksen hem işine gereken önemi vermiyor hemde çalışanlarını çok serbest bırakıyor. sikayetvar com’a şikayet edin bence..

  Yanıtla
 6. Sinirlendim tüm alışverişimi iptal edip çıkmak istedim. Sonra yok yok diyerek vazgeçtim. en büyük hatanız. 🙂

  Yanıtla
 7. Şikayetten sonra dönüş yapacaklardır, yeter ki üstele. Perakende sektöründe çalıştığımdan biliyorum. Fazla sesinin çıkartanlar haksız bile olsa tatmin ediliyorlar.

  Yanıtla
 8. Çok geçmiş olsun ara sıra buna benzer olaylar maalesef yaşanıyor ne deseniz haklısınız. Şikayet etmek hakkınız tabi ama işte o da uzuyorda uzuyor. Tekrar geçmiş olsun…

  Yanıtla
 9. Çok sinir bozucu bir durum. İnternetin gücünü bilmedikleri kesin. Bende son bölümü merak ediyorum bakalım müşteri hizmetleirnin tavrı neymiş…

  Yanıtla
 10. Tekzen nakliyeyi kendi bünyesindeki personel ile yapıyorsa ücret alması ilginç bir durum. Hadi alıyor diyelim. Bu alıncak ücret için fatura kesmemesi ve kredi kartından çekmemesi de ayrı bir ilginçlik. İnsanı huylandıracak bir durum. Siz yine iyi sabretmişsiniz yav. Ben direk lafı sokardım en acılısından.

  Yanıtla
 11. Son durum;

  Merhaba arkadaşlar şu anki durumu sizlerle paylaşmak istedim. Ürün geldi kapıya kadar bıraktılar. Rica ettim arkadaştan asansöre bırakmasını. Neyse asansöre koyup ürünleri yukarı kadar taşıdım. TEKZEN’e mail attım şikayetimi bildirdim.

  Biraz önce TEKZEN’in müdürü ve elemanları evime kadar gelip hanımımdan özür dileyerek NAKLİYE FATURASI bırakmışlar!

  Sanırım şikayetim bir yerlere ulaşmış durumda.

  Yanıtla
 12. evinize kadar taşımalarını mı bekliyorsunuz? yapı firmalarındaki taşıma sistemi böyledir zaten. siz bilmiyorsanız bence bu yazıyı boşuna yazmışsınız. taşıma sistemine göre aracın durduğu son noktaya kadar taşıma yapılır. araç evinize çıkamayacağına göre evinizin/binanızın önünde ürünleriniz indirilir. gerisi size ait. prosedürler böyle işler. Orada sormanız gerekirdi. şimdi onlar söylemediler diyeceksiniz ama her alışverişte tek tek bilgilendirme zorunluluğu yok. siz nakliye bölümünden bu konuda bilgi alacaksınız. ayrıca 25TL verdiniz diye hamallık bekleyemezsiniz. tekzenin rakibi bir firmada çalışıyorum her yapımarkette sistem böyle işliyor. Ayrıca nakliye kısmı çoğu yapımarkette ikincil bir firma tarafından yapılır. kredi kartınızla çekilmesi söz konusu olamaz.

  Yanıtla
 13. @gogo
  Kimseden hamallık beklediğim yok. Bauhause, Koçtaş gibi birçok yerden alışveriş yaptım nakliye ücretini çatır çatır kredi kartımdan aldılar. Üzerinde durduğum 50TL vereyim eve çıksın yoksa nakliyenin hiçbir mantığı kalmıyor. Bunu zaten Koçtaş yapıyor.

  Ayrıca üzerinde durduğum en önemli husus Nakliyeye FATURA kesilmemesidir. Ben şikayette bulunmasam kesileceği de yoktu.

  Yanıtla
 14. “gogo” gibi tiplerin anlamadan dinlemeden sergiledikleri bu agresif ve mantıksız tavıra sinir oluyorum. Büyük ihtimalle de karşıdaki insanı sinirlendirmek için sergiliyorlar bu “ben en iyisini bilirim, sen bir naneden anlamıyorsun” tavrını.

  Yanıtla
 15. @gogo bir noktada haklı evet bu tür firmaların bir çoğu kapıya kadar teslim derken binanın giriş kapısını kastederler.

  Ama nakliyeyi nakit istemeleri faturaya eklememeleri saçmalık. işgüzarlık var diye düşünürüm ben.

  Nakliye faturasını sonra kesmeleri taşıyan/içerdeki personelin nakliyelerden pay aldığını düşündürüyor.

  Ben ürünü kapıya getirip bırakacağım, yakıt masrafı zaten tekzen ödeyecek. Nakliye ücreti ne kadar ödendiğine dair bir belge de olmayacak. istenilen 25(+) TL i bahşiş olarak gösterebilirim demektir. Art niyetli düşünürsek neden böyle bir işlem yapıyor olmasınlar (nakit istemeleri/faturaya eklememelerini göz önüne alırsak)

  Ikea bile (ki ürünlerini hiç sevmem hep kusurlu) önce ürünleri evinizin içine kadar getirir sonra da (isterseniz ) montaj personeli gelir kurulumu yapar. En azından geçen sene arkadaşımın home ofis olayında böyle oldu 🙂

  Yeni eviniz hayırlı olsun. Bi çay içmeye geliriz inşallah.

  Yanıtla
 16. Bugün aynı krizi yaşadık.Getiren arkadaşlar mobilya setini aşağıda bıraktılar.Ancak konuşmamız yukarı çıkacağı üzerineydi.Hatta gelen demonte setin üzerine de kocaman puntoyla eve çıkarılacak yazıyordu.Ancak getiren arkadaş da kuran arkadaşlar da yukarı çıkartmadı.En son kavga dövüş kuran arkadaşlara çıkarttırdım.Üstelik kuruluma 80 TL verdim ve karşılığında ne bir makbuz nede bir zımbırtı verdiler.Bir daha tekzen mi ASLA…

  Yanıtla
 17. bilmediğiniz bazı şeyler ve bu yüzden yorum yapabiliyorsunuz…nakliye faturası kesilmiyor denemez.. her nakliye ücreti için fatura kesilmektedir…kesilmiştir.en azından size ulaştırımamıştır yanlış olan bu…ücret nakit alınmak zorunda kredi kartı ile alınması mümkün değil..en azından şimdilik..nakliye firması tekzen bünyesinde değil…kata çıkartılmaması konusunda da tekzen merkezin istediği bu dur.kata çıkartılması konusunda istediğiniz yere şikayet edebilirsniz merkezden de aynı cevabı alacaksınız..mağazaların bu konuda yapacağı bişey yoktur..geçmişte bazı şeyler yaşanmış ki kata çıkartılmıyor…

  Yanıtla
 18. bir kere tekzende dış kapı önü teslim ve nakliye ücretli bu 1
  ikinci olarakda nakliye parası alınırken nakit alınıyor
  vede nakliye ücretinin faturasıda kesiliyor kimse faturada mı kacıyor demesin sözüm şudur prodesur bu şekildeyse firma çalışanlarına gelip magazaya bağırıp bağırıp arkasına dönüp gitmek olmuyor madem o kadar cok bağırmak istiosunuz gidin istanbul merter ana mağazaya ne derdiniz varsa onlara bağırın bu kuralları koyan tekzen mağazalarında çalışan reyoncular yada kasiyerler değil tamam …

  Yanıtla
 19. 319539 nolu siparişim bebek salıncağı cuma günü 03.01.2014 günü sipariş verdiğim kredi kartıyla ödeme yaptığım ürün hala tedarikte ve hala kargoya verilmemiş… olmayan ürünün neden satısı yapılmakta ve istenilen zaman ve süre içinde göndreilmemektedir… gerekli işlemlerin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim tekzen hala inandırıcı bir bilgi vermemiş..ve hala tedarikte

  Yanıtla
 20. tekzen budur
  | 24.01.2014 13:33:08 | Mert: Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
  | 24.01.2014 13:33:21 | buket: merhaba şu an sitenizdeki iletişim formu çalışmıyor
  | 24.01.2014 13:33:42 | Mert: Dilerseniz size ben yardımcı olayım, Buket Hanım.
  | 24.01.2014 13:34:12 | buket : 322019 numaralı siparişimdeki ürün yokmuş
  | 24.01.2014 13:34:57 | buket : aynı fiyatada benzer bir ürün yok iptal istedim iletişim formundan ama sayfa bulunamadı hatası oluşuyor iptal işlemini yaparmısınız ilk alışverişimin böyle sonuçlanması hiç iyi olmadı
  | 24.01.2014 13:35:07 | Mert: Kontrol ediyorum. Kısa süre beklemenizi rica ederim.
  | 24.01.2014 13:36:25 | Mert: Buket Hanım, kontrol ettiğimde 23.01.2014 tarihinde ve saat 18:02 ‘de iptal kaydınızın alınmış olduğunu görmekteyim.
  | 24.01.2014 13:36:37 | Mert: Sipariş iptal işlemleriniz başlatılacaktır ve ücret iadeniz yapılacaktır.
  | 24.01.2014 13:37:05 | buket : sipariş durumu tedarik sürecinde görünüyon hala oyüzden sordum karta iade nezaman olur başka bir yerden alacağım
  | 24.01.2014 13:37:38 | Mert: Ücret iadeniz 10 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.
  | 24.01.2014 13:38:19 | buket : yani bir hafta tedarik süreci bekle 10 günde iade bekle bunu forumlarda yazmak lazım
  | 24.01.2014 13:38:51 | Mert: Prosedürümüz bu şekildedir, Buket Hanım.
  | 24.01.2014 13:38:53 | Mert: Yardımcı olmamı istediğiniz farklı bir konu var mıdır?
  | 24.01.2014 13:39:30 | buket : peki bu yazışmalarıda kopyalayıp forumlara yapıştıracağım iyi günler
  | 24.01.2014 13:39:58 | Mert: İyi günler dileriz.

  Yanıtla
 21. malatya tekzende 13 ay kadar çalıştım.istanbula ikamet edeceğimden dolayı işten çıkışımı aldım.normal şekilde müdüre dilekçemi yazıp işten ilişkimi kestim 1-2 gün sonra mağzadan bana telefon açıldı sıkıntı olduğunu söyleyip çağırdılar ve AYLIĞIMIN TAMAMINI TAZMİNAT olarak kesileceğini söylediler.neden işten çıktığım gün bunu bana belirtmediler herşey bittikten sonra bunu bana belirttiler ve paramın tamamını kestiler.anlayamıyorum tekzen gibi kurumsal bir mağza neden 8 aylık bebeğimin hakkına giriyor.ben çalıştığım süre boyunca eniyi şekilde tekzene layık bir elaman olarak çalıştım…
  bana yardımcı olurmusunuz.

  Yanıtla
 22. Tekzen değilde tezek olmalıymış. Bütün araştırmalarımı yaptıktan sonra siparişimi 4.gün hala tedarik sürecinde yazdığı için iptal ettim. Sitelerinde hala tedarik aşamasında yazıyor. Sakın, sakın,sakın…….. burdan birşey almayın. Pazardan aldığınız kirazları bunlarda kurt var diye nasıl geri veremezseniz, tezek de aynı böylel.Yani pazarcı zihniyeti var. Ben bulaşmayın ve sinirlerinizi bozmayın derim.

  Yanıtla
 23. bende tekzen tuzağına düşmüş durumdayım tedarik süreci çok uzuyor 2 siparişin biri geldi diğerini iptal ettim iptal ettiğim halde 5 gün sonra kargoya verdiler.
  aldığım dolabın faturasınıda göndermediler.
  sırf iade zaman aşımına uğrasın diye fatura geç gönderiliyormuş bunuda şikayet forumlarından öğrendim bir dahamı töbe

  Yanıtla
 24. 9 gündür bir ürünün siparişi ve iadesi ile uğraşıyorum 7 gün sipariş vermeye uğraştım 5 farklı kart denedim Garanti Bankası’ndan çektim sistemlerinde gözükmüyor ve bankadan çekmiş parayı iade sinide 2 gündür yapamadılar karttan parayı çekti ne elimde sipariş No. Var ne bise sitemde bir hata oluştu diyip salladılar tarayıcıyı değiştir filan 10 tane müşteri temsilcisiyle görüştüm en son 10. biraz yardımcı oldu olur inşallah oda işimiz inşallah’lara kaldı yani ve ne sanal mağaza Tekzen den ne şikayet için info Tekzen geri cevap attı inşallah onlarda atar. Sakin alışveriş yapmayın aynı ürünün daha ucuzları başka sitelerde de var ve daha hızlı geliyor ablama bir sürpriz yapıyım dedim

  Yanıtla
 25. koltk takımına dünya kadar nakliye parası alıp apartman kapısında bırakacağını söyleyen firma. koskoca koltukları tek başıma yukarı çıkarmamı bekliyorlar pes.

  Yanıtla
 26. Tekzen den gardırop aldık ama montajı kendimiz yapacaktık. Sanki bilerek yapamasınlar diye arkadaki kontraplağı yamuk kesilmiş raflar hep çizikti ve kagit ile kartonun üzerinde ” gardırop’ un üzerinde rakamlar bulunmaktadir” yaziyor ama baktik oyle birsey yok. Bu nasil bisey ya. Hic memnun kalmadik.

  Yanıtla
 27. Tekzen den radyatör aldım internet üzerinden, ürün stoklarda var görünüyordu ki sipariş verebildim, sonra 5 gün sonra ürün temin edilemiyor diye email aldım ve iptal etmek istedim. Bana söyledikleri ürünün iptal prosedürü 1 hafta sürecekmiş, o arada param 10 günden fazla Tekzen nin kasasında duruyor. Ve hiç kullanmadığım kendilerinden kaynaklı sorunla iptal olan ürünün parasını bana 7 taksitle geri ödeyeceklerini öğreniyorum, yani benim paramı alıyorlar ürün yok deniliyor ve bu para bana 7 taksitle geri ödeniyor. Böyle bir olabilir mi! Çok güzel tezgah kurmuşsunuz Tekzen guya kurumsal diye guvenip alıyorsunuz, kenar mahalleden alsak daha iyi bi memnuniyet olurdu. Korkunç, bir daha asla önünden geçmem, gecirmem! cok buyuk bi magduriyet yasatiyorlar insanlara.. bu sekidle magdur olan tek kisi olmadigima eminim, herkes tuketici mahkemelere basvurmali, hakkimizi arayalim.

  Yanıtla
 28. Şimdi bu yorumların hepsini okudum ben 1 yıl mobilya bolumunde firma elamanı olarak çalıştım ilkokul mezunuyum ve sanayide yetiştim tekzendeoncelikle Şunu belirtiyim tekzende begendiginiz bir mobilya grubunda gardırop portmanto vb. Urun varsa ve bu urun indirimdeyse alın ve oradaki gorevliyle konusun nakliue nasıl montaj nasıl 1.aldıgınız urun size paketli olarak gelir 2.nakliyeyi taşeron firma yaptıgı için binaya en yakın yerinden yapılır. 3.eger montaj almışsanız montajcı hem yukarıya taşır hemde kurulumunu yapar. 4.bu devirde kimse kimseye bedava opucuk bile vermeZzzzz. En basit soyle anşatıyım 300 liralık adorenın gardıropu var muateri geliyor soruyor biz bu urunu aldıgımızda nakliye montaj nasıl oluyor diye oturduğunuz yere gore nakliye degişiyo tekzen bır yapı market oyle istikbal bellona vb degil yav efendim biz gidiyoruz başka yerden mobilya alıyoruz gelip montaj ediyorlar aldıgın 300 liralık gardırop biz soyluyoruz + 90 lira nakliyat montaj isterseniz gelip takıyoruz diye ya sen napıyon diyor müşteri sen gel o zaman 60 kiloluk paketi bi sırtlanda gorelim tamam diyo ben kendim yaparım diyor ertesi gun nakliye ile gönderiyorum adam akşam üzeri beni arıyor ya gel su dolabı kur diye her işn bi hakkı var sen gidib bedava calısırmısın bi yerde kardeşim gidip kuruyorum dolabı ya diyo musterı ıkı saatte yukarı cıkardım amma agarmıs e kardesim biz sana soyledık ben mobılya imalatçısımyım adorenin bir gardırbu var 300 lira montajıyla Nakliyesiyle 400 lira git mobilyacıya yaptır. Bakıyım 1000 liradan asagı istiyormu yav bunlar diyo cok dandik sen git bakıyım bi adorenin fabrikasına bi adamlar nasıl iş yapıyor şimdi kardeşim bu devirde bedavaya kimse kimseye opucuk vermezz bizim türk milletide bedavaya cok alıskın

  Yanıtla
  • Angara BEBESİ,

   Bebe olduğun belli, diğer mobilyacılar eve getirip montaj ederken aynı ürüne niye 100TL fazladan para vereyim?

   Bebe bebe konuşma!

   Yanıtla
 29. Allah askina sakin birsey almayin alirsaniz esirleri olursunuz gunlerce haftala beklersiniz.zaten kendi dopalari vs yok urunleri sagdan soldan tedarik ediyorlar kimden aldiklari belli degil.lutfen ayni magduriyeti yasayan arkadaslar yasadiklari herseyi sadece burda degil butun platformlarda diger sitelerde heryerde yayinlasinki diger bunlari tanimayanlara tanittirsin ayni seyleri yasamasin.hergun bunlari ariyorum msj atiorum 24 saatleri dolmak bitmio hergun 24 saat diyorlar

  Yanıtla
 30. Sakın bulaşmayın!!! paranızla rezil olmak ne demekmiş öğretir size en rezilinden.ürünü göndermezler size cevap vermezler iptalde problem yaşarsınız dur daha ürün gelicek ama bakalım içinden ne çıkıcak yada ne çıkmicak meraktayım.

  Yanıtla
 31. 20.10.2016 tarihinde aldığım ve nakliye ve taşıma ücretini nakit olarak ödediğim kanepeler 11.12.2016 tarihinde daha gelmemişti ne zaman geleceğide belli değil.Satarken bir hafta engeç 1ay sonra gelebilir demişlerdi…

  Yanıtla
 32. Arkadasim o nakliye formunda yazmiyo mu binaya en yakin yerde teslimat olur diye sana okuyup imzalatmiyorlar mı ? Madem fiyat hoşuna gitmedi neden alıyorsun .

  Yanıtla
  • Saçma sapan konuşma, ne nakliye formu verildi ne de böyle bir şey söylendi. Söylense manyak mıyım bunu yazayım?

   Yanıtla
 33. Benim kargom gelmedi çok şikayetçiyim evime gelmeyince şubeye gittim şube böyle bir kargo gözükmüyor dedi para iadesi yada kargonun evime gelmesini istiyorum

  Yanıtla
 34. Siz nekadar şanslısınız
  ben hala müşteri ilişkilerinden bir cevap alamıyorum
  üçretini havale ettim
  ürünün şiparişini onaylamıyorlar

  Yanıtla
 35. Tekzen bandırmadan çekyat aldım. Derincek 60 tl para aldılar. Taşıma olmadığını söylediler. Bundan sonra birşey alacağımı sanmadığım gibi hiçkimsenin birşey almaması için cabasarfedeceğim.

  Yanıtla
 36. Bu firmadan sakın birşey almayın kardeşim ödemeyi yapınca sizle işleri bitiyor bu firmanın ticareti ahlaksızlık üzerine kurulmuş ürün alalı 22 gün geçti hâla ürünün Akibeti belli değil hiç bir muhatap bulamıyorum aramadığım yazmadığım yer kalmadı ama hiç bir sonuç alamıyorum

  Yanıtla

Yorum yapın