Kodhatasi.com

kod hatasıMerhaba arkadaşlar, bu gece sizlere http://kodhatasi.com/ adresinden bahsetmek istiyorum. Kod Hatası, IT ve Yazılım konularını içeren, genel olarak soru-cevap sisteminden oluşan ücretsiz bir platformdur. Kolayca üye olup soru sorabilir, sorulara cevap yazabilir, sorduğunuz sorulara cevap verebilirsiniz.

Sistem adından da anlaşılabileceği gibi işin içinden çıkamadığınız durumlarda diğer kullanıcılarla sorununuzu paylaşarak yardım almaktan geçiyor.  KodHatasi.com projesinde, kolay moderasyon sistemi ile üyeliğinizi yönetebilmektesiniz.  Proje, otomatik moderasyon sistemi ile, üyelerin hangi platformlarda – konularda, uzmanlık alanları olduğunu bilebilir, soruların daha doğru ve hızlı cevaplanmasını sağlar.
Kod Hatası, sorunlarınıza çözüm bulan, bildiklerinizi diğer kişilerle paylaşmaya yarayan bir sistemdir. Sadece arayüzü ile kullanması basit bir site. Rahatlıkla sorularınızı sorum en kısa sürede sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Sizleri buradan alayım; http://kodhatasi.com/

“Kodhatasi.com” üzerine bir yorum

  1. stackoverflow çakması türkçe versiyonu ama fena değil. GÜncel kullanıcısıklığı az site ile ilgilenilmiyor.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)