Bluetooth Hoparlör ile Siz Nereye Müzik Oraya

Genius SP-960BT stereo Bluetooth hoparlör ile sonsuz kablosuz rahatlığının tadını çıkarın. Her türlü Bluetooth uyumlu cihazla birlikte çalışabilen SP-960BT’yi akıllı telefon, iPad, iPhone, tablet gibi Bluetooth’u etkinleştirilmiş herhangi bir cihaz ile kullanabilir.

Böylece nereye giderseniz gidin kablosuz müzik dinleyebilirsiniz. A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) özelliğini destekleyen SP-960BT ile ortam dosyalarını cihazınızdan kontrol edebilir ya da hoparlörün üzerinde bulunan kontrol düğmelerini kullanabilirsiniz.
Yüksek verimlilik sağlayan sürücü birimleri ile zengin ve canlı ses kalitesi sunan stereo Bluetooth hoparlör, micro USB kablosu ile kolayca şarj olur.

Dahası, SP-960BT’nin yüksek kapasiteli dahili lityum bataryası sayesinde 15 saate kadar kesintisiz müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

Son Kullanıcı Fiyatı: 125.39TL

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)