Bombom 1. Yaşına Özel Etkinlikler

Elex-Tech tarafından Türkiye’de yayınlanan Bombom 1. yaşını özel etkinliklerle kutlayacak. Edinilen bilgiye göre 12-31 Ocak 2012 tarihleri arasında Bombom 1. Yıl Dönümü Etkinlikleri yapılacak ve düzenlenen oyun içi etkinliklerde çeşitli hediyeler verilecek.

Bombom 1. yıl dönümünde ödül kazanmak için bazı etkinliklerde belirli tarihlerde oyuna giriş yapmak yeterli olurken bazı etkinliklerde ise görev tamamlamak gerekecek. Etkinlikler Ocak ayı boyunca devam edecek. Basitçe anlatmak gerekirse silah ve bulunduğun noktayı seçerek eş zamanlı online rakibini vurmaya dayanan oyunun kısa bir süre önce “2.6 – Ejderhanın Sığınağı” sürümü Türkiye’de oynanmaya başladı.

Bombom, Facebook ve 337.com üzerinden indirmeye gerek olmadan oynanıyor ve Türkiye’de yaklaşık 2,5 milyon oyuncusu var. Oyuna erkekler kadar bayan oyuncular da ilgi göstermekte. Çeşitli giysi seçimleri, sohbet, evlilik gibi özellikler oyuncu sayısının yarıya yakınını bayanların oluşturmasında etkili.

Türkiye Pazarında Gelişmeler

Bombom 1. yaşını kutlarken Çinli oyun şirketinde başka önemli gelişmeler de oluyor. Bombom yayıncısı Elex-Tech, BRIC ülkeleri (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin) ve AB pazarında önemli yer edindikten sonra Türkiye’ye yöneldi. Çinli oyun şirketi kısa süre önce yerli dev internet portallarından biriyle anlaşma yaparak Türkiye’de daha etkin olmak istediğinin de sinyallerini vermiş oldu.

Oyunu denemek isteyenler şuraya göz atabilirler:

http://apps.337.com/tr/bombom?src=tr;ddt;pr;1

“Bombom 1. Yaşına Özel Etkinlikler” üzerine 10 yorum

  1. nasıl bu kart şifresini alabilirizz ben anlayaadımda nerden alıcaz bu şifreyi acaba bir bilgi verirmisiniz

    Yanıtla
  2. valaha ben 41 lvl olmayı isterim olmak olmak olmak olmak olmak.
    İstiyorum lan beni 41 lvl el yappppppppppppppppıııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

    Yanıtla

Yorum yapın