Kurtuluş Son Durak Filminin Fularını Morhipo’dan Al, STK’lara Destek Ol!

Henüz gösterime girmeden oyuncu kadrosu ve senaryosu ile büyük ilgi toplayan “Kurtuluş Son Durak” filminin fularları Morhipo.com’dan satışa sunulacak. Her türlü şiddete karşı çıkan kadınların macerasını anlatan Kurtuluş Son Durak filminde kullanılan ve filmin simgesi haline gelen fularların satışından elde edilen gelir,

“En Güzel Alışveriş Bahanesi: PAYLAŞTIK” projesi kapsamında destek olunan sivil toplum kuruluşlarına aktarılacak. 

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı;kadrosunu Demet Akbağ, Belçim Bilgin, Asuman Dabak, Nihal Yalçın, Ayten Soykök, Damla Sönmez, Yavuz Bingöl, Ahmet Mümtaz Taylan ve Mete Horozoğlu gibi usta oyuncuların oluşturduğu Kurtuluş Son Durak filminin simgesi haline gelen fularlar Morhipo.com’dan satışa sunulacak. 6 Ocak’ta gösterime girecek olan filmle birlikte Morhipo.com üzerinden satışa sunulacak fularlardan elde edilen gelir, “En Güzel Alışveriş Bahanesi:Paylaştık” projesi kapsamında ilgili sivil toplum kuruluşlarına aktarılacak.

BKM işbirliğiyle Kurtuluş Son Durak filminin gösterimiyle birlikte önemli bir projeyi daha hayata geçirecek olan Boyner Holding kuruluşu MORHİPO, sosyal sorumluluk çalışmalarına verdiği desteği fular satışıyla birlikte biraz daha büyütmüş olacak. Sürdürülebilir destekler sağlamak için PAYLAŞTIK satış noktası ile  bir ilke imza atan  MORHIPO.COM  sivil toplum kuruluşları ile  müşterilerini “En Güzel Alışveriş Bahanesi” projesinde tekrar buluşturacak.

Çocukların ve gençlerin eğitimi, erken çocukluk eğitimi, yetişkin eğitimi,  sağlık, kadın- erkek eşitliği, hayvan hakları alanlarında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları; TOG, LÖSEV, TOÇEV, AÇEV, HAYTAP, KEDEV, KAMER tarafından yürütülen çalışmaları desteklemek için üretilen ürünler MORHİPO.COM’da “En Güzel Alışveriş Bahanesi Projesi”  ile satışa sunuluyor. Sivil toplum kuruluşlarının ürettiği ürünler MORHİPO ile destekçilerine ulaşıyor, STK’ların ürünlerinin satışlardan elde edilen gelirin tamamı  MORHİPO tarafından sivil toplum kuruluşlarına aktarılıyor.

Yorum yapın