BT-100R ile Kablosuz Müzik Özgürlüğü

Genius, yeni Bluetooth müzik alıcısı BT-100R ile müzik cihazlarınıza kablosuz taşınabilirlik rahatlığını getiriyor.

Genius BT-100R ve gelişmiş Bluetooth teknolojisi ile kablolu hoparlörü hatta kulaklığı bile kablosuz müzik cihazına dönüştürebilirsiniz.

Müzik cihazlarını akıllı telefona kablosuz olarak bağlamaya yarayan BT-100R sayesinde müziği Bluetooth uyumlu akıllı telefon, tablet ya da notebooktan kontrol etmek mümkün.

Yeni Bluetooth 3,0 teknolojisi ile daha az enerji harcayarak daha iyi veri transferi gerçekleştiren BT-100R, 10 metreye kadar kablosuz özgürlüğü sağlıyor.

Taşınabilirlik sağlayan şarj edilebilir dâhili lityum bataryası, 10 saate kadar müzik keyfi sunuyor. USB kablosu ile şarj kolayca şarj edilebilen BT-100R, kablolarla sınırlı kalmadan müzik dinlemek isteyenler için kesinlikle en ideal çözüm.

Son Kullanıcı Fiyatı: 53.99TL

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)