Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.

Bu konu hakkında daha önceden de yazmıştım. Özelliklede Youtube’nin kapatılması, WordPress.Com’un kapatılması sonra da açılmaları tekrar kapatılmaları. Artık gözlerimiz

” Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir. ”


yazısına alışmaya başladı diyebilirim. Daha önceden sizlere Google’nin kapatılacağını yazmıştım. Sonunda http://groups.google.com/ adresi kapatıldı. Kapatılmalar hakkındaki görüşlerimi tekrar dile getirmek istemiyorum. Şurada ve burada birkaç örneği var VELHASIL KELAM sonunda bir kapatma kararı daha aldık. Yani devletimiz tarafından halkımız cezalandırıldı malesef. Dünyanın başka bir yerinde böyle bir ceza var mı bilmiyorum ama çok şükür ki bu sefer komple domaini banlamadılar… Allah’tan sadece Google.Com adresinin bir alt domaini (subdomain) olan Gruplar bölümü http://groups.google.com kapatıldı . Kapatma kararına sevinilir mi ? Evet ben seviniyorum. Domaini yani Google.Com adresini kapatmadıklarına bu sefer en azından bir doğru olduğunu vurgulamak istiyorum. Yalnışın içerisinde doğru olurmu demeyin..

Şimdi aranızda http://groups.google.com/ adresine nasıl gireceğinizi anlatmamı bekliyor olanlar vardır. Kusura bakmayın gidin başka yerden öğrenin ben o bu şu gibi siz değerli kullanıcılarıma YASAK NASIL DELİNİR ? söylemeyeceğim. Mahkeme kararına saygım var. Sadece görüşlerimi anlattım. Umarım devletimiz daha ciddi ve doğru yaptırımlara yönelir. Umarım..

Yorum yapın