Bulutu Tek Noktadan Kontrol Edin

Android cihazlarınız üzerinden bulut hizmetlerindeki tüm dosyalara tek bir noktadan erişmeye ne dersiniz? Bulut üzerinde kullandığınız tüm hesapları tek çatı altında toplayıp, kolaylıkla kontrol etmenizi sağlayan ZeroPC, Android telefon ve tabletleriniz için yenilenmiş Cloud Navigator’ı kullanıma sunduğunu duyurdu.

Cloud Navigator, hangi bulut bilişim hizmeti kullanıyor olursanız olun, hepsini tek bir noktadan, kolaylıkla ve güvenli bir şekilde hepsine erişmenizi sağlıyor. Cloud Navigator’un desteklediği hizmetler arasında Box, Dropbox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Drive, Instagram, Photobucket, Picasa, Recood, SkyDrive, Sugar Sync ve 4shared gibi popüler hizmetler yer alıyor.

Cloud Navigator’ın anlık arama özelliği ile bu hizmetlerde depoladığınız verileri tek bir noktadan arayabilir, tek bir ZeroPC hesabı ile Android cihazınız üzerinden, bilgisayarınızın başında olmadan tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Cloud Navigator, bulut hizmetlerinin kullanımını daha önce olmadığı kadar kolay bir hale getiriyor.

Özellikler:

 • Bulut üzerindeki tüm içeriğinize ZeroPC Cloud Navigator ile bağlanın.

Box, Dropbox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Drive, Instagram, Photobucket, Picasa, Recood, SkyDrive, Sugar Sync ve 4shared gibi hesaplarınıza güvenli ve anında bağlanın. Premium hesap ile aynı bulut hizmeti üzerindeki birden fazla hesabınızı da kontrol edebilirsiniz.

 • Sezgisel ve kolay erişim.

Farklı bulut hizmetlerindeki dosyaları türlerine göre sıralamak ve hızlıca arama yapmak mümkün. ZeroPC tüm dosyalarınızı doküman, resim, müzik ve video olarak kategorilendiriyor. Android cihazınız üzerinden bulut üzerindeki notlarınıza, fotoğraflarınıza, müziklerinize ve videolarınıza her yerde kolaylıkla erişebilirsiniz.

 • Güçlü arama özelliği.

Bulut hizmetlerinde depoladığınız tüm dosyalar arasında kolaylıkla arama yapabilirsiniz. Anahtar kelime ya da dosya adını arattığınızda ister o dosya Dropbox’ta ya da SkyDrive’da ya da herhangi başka bir hizmet üzerinde olsun Cloud Navigator o dosyayı buluyor. Yapılan aramadaki dosyalar doküman, fotoğraf, müzik ya da video şeklinde kategorilere ayrılır.

 • Tüm yeni dosyalara tek tıkla erişim.

Paylaşımlı Dropbox dosyanıza yeni ne eklendiğini görmek ister misiniz? Google Drive’da en son kullandığınız dosyaya hızlıca erişmek ister misiniz? “Recent files” bölümünden son kullandığınız ve üzerinde değişiklik yapılan tüm dosyaları görebilirsiniz.

 • Hızlı paylaşım.

Herhangi bir dosya, fotoğraf albümü ya da başka bir verinizi güvenlik bir link üzerinden Android uygulamalarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız linkin kaç kere izlendiğini görebilir, isterseniz de paylaşıma kapatabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı her yerde rahatça paylaşabilirsiniz.

 • Güvenlik

ZeroPC Cloud Navigator çok güvenli bir kullanım sunuyor. ZeroPC tüm bulut hizmetlerinin sunduğu güvenlik özellikleri ile uyumludur. Cloud Navigator, Oauth adlı bilet bazlı, endüstride standart haline gelmiş ve sıkça kullanılan bir teknik kullanıyor. Bankalar ve diğer finansal kurumlarda kullanılan yüksek güvenlikli şifrelemeyi ZeroPC de kullanıyor.

 • Ücretsiz kişisel Cloud Desktop özelliğine Cloud Navigator ile erişim.

ZeroPC Cloud Navigator’a bağlandığınızda tarayıcınızı tam özellikli bir masaüstüne çeviren Free ZeroPC Cloud Desktop’a da sahip oluyorsunuz. Sevdiğiniz uygulamalara kolaylıkla erişebilir, aynı anda birden fazla uygulama çalıştırabilir, aynı pencere üzerinden tüm bulut içeriğinize erişebilirsiniz. ZeroPC size 1 GB ücretsiz alan vermesinin yanı sıra entegre bağlantı ile popüler bulut hizmetlerinde ek olarak 40 GB daha kapasite sunuyor.

“Bulutu Tek Noktadan Kontrol Edin” üzerine bir yorum

 1. Dropbox’tan Google Drive’a, zamanı gelmişti. Herkes aynı hizmeti kullanmadığı için tek Bulutla iş görmek zor. Dosya paylaşımı için bir iki temel hizmete üye olmak gerekiyor.

  Belki birine tam kapasite için paralı üye olunur. Diğerleri sadece dosya paylaşımı için depolama alanı sınırlı ücretsiz hesaplar üzerinden kullanılır.

  Yanıtla

Yorum yapın