Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama Etkinliğine Davetlisiniz!

Dijital fırsatları keşfedeceğiniz büyüme odaklı dijital pazarlama etkinliği başlıyor. Dijital dünyaya veri analizi odağında bakarak işletmenizi bir adım daha öteye taşıyabileceğiniz ve dijital fırsatları keşfedeceğiniz “Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama” etkinliğine davetlisiniz.

Dijital pazarlama yöntemleri gelişen teknoloji ile birlikte tüketicilerin satın alma alışkanlıklarına farklı boyutlar kazandırmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji doğru ve etkin veri analizleri ile birlikte kullanıldığında büyüme odaklı pazarlama stratejilere fırsat sağlayabiliyor.

Doğru ölçümleme, başarılı optimizasyon ve veri analizleri ile birlikte günümüzün en etkili dijital pazarlama kanallarını çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Uzmanları İzmir’de!

Uzmanların, ölçümleme ve veri analizi konularında tecrübelerini aktaracağı etkinlik İzmir, Alsancak Mali Müşavirler Odası’nda Analytics Akademi ve Dijitall.Net iş birliği ile gerçekleştirilecek.

Mali Müşavir Odası ve Dijitall.net uzmanlarının açılış konuşması ile başlayacak olan etkinlikte Ebebek.com Digital Pazarlama Müdürü Zafer Kavaklı, Natro.com Dijital Pazarlama Müdürü Burkay Yapaycıoğlu, Pegasus Dijital Büyüme Lideri Emre Günay ve BGA Security İletişim Direktörü Hamza Şamlıoğlu “Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama” konularında tecrübelerini aktaracaklar.

Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama Etkinliği’ne ücretsiz olarak kayıt olabilir ve katılım sağlayabilirsiniz.

Dijital fırsatları keşfetmek ve dijital pazarlamada bir adım öteye çıkmak için hazırsanız, 23 Eylül Cumartesi günü İzmir Alsancak’ta Mali Müşavirler Odası’nda gerçekleştirilecek olan “Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama” etkinliğimize bekliyoruz.

Alanında uzman konuşmacıların yer alacağı “Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama” etkinliğinde İzmir’in en önemli dijital pazarlama uzmanları, analistler, akademisyenler, dijital pazarlama ajanslarını ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkesi bekliyoruz.

Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğimiz “Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama” etkinliğine kayıt için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kayıt: https://www.eventbrite.com

Organizatörler: Analytics Akademi ve Dijitall.Net
Tarih: 23 Eylül 2017 Cumartesi
Yer: İzmir Mali Müşavirler Odası
Adres: 1456 Sokak No:15 Alsancak / İZMİR
Google Map: https://goo.gl/PYMLS4

Program Akışı

11:00 – 11:10 Mali Müşavir Odası ve Dijitall.net Hoş geldin Açılış Konuşması
11:10 – 12:00 Zafer Kavaklı – Büyüme Odaklı Reklam Stratejileri / Ebebek.com Dijital Pazarlama Müdürü
12:00 – 12:50 Burkay Yapağcıoğlu – Reklam Kanallarının Getirisini Doğru Ölçümleme / Natro.com Dijital Pazarlama Müdürü

12:50 – 13:10 Çay & Kahve Arası

13:10 – 14:00 Emre Güney – Daha Fazla Dönüşüm İçin Optimizasyon Teknikleri / Pegasus Dijital Büyüme Lideri
14:00 – 14:50 Hamza Şamlıoğlu – Dijital İletişimde Veri Analizi  / BGA Security Dijital İletişim Direktörü
15:00- 15:50 Mali Müşavirler Odası – E-Ticarette Vergi Uygulamaları

Etkinlik hakkında detay bilgi ve sorularınız için [email protected] adresimizi kullanabilirsiniz.

Yorum yapın