CeBIT Bilişim Eurasia 7 – 12 Ekim 2008

Merhaba arkadaşlar … Pazar günü Cebit’e gelen var mı ? Tabiki vardır soruya bak :) Bende oradayım görüşmek, tanışmak, kaynaşmak birde yanında Cebit’deki teknolojileri incelemek…

Peki nasıl birbirimizi tanıyabileceğiz ? Güzel bir soru :) Şöyle bir cevap verebilirim.  Benim üzerimde KIRMIZI CEKET, BEYAZ PANTOLON ve PEMBE Çoraplar olacak :) Puhahahaha espiri bir yana aslında can alıcı nokta. Şimdi buradan saat kaçta çıkarım saat kaçta orada olurum bilemeyeceğim ama orada olursam bir PC nin başına geçip Twitter ve Bloguma hangi salonda olacağımı yazacağım.

Pazar Günü :

1. TEAkolik

2. İlyas Teker

3. Tesbi

4. Burak Budak

5. Hodolomax

6. DumRock Kuzen

7. Nikotin

8. Karşı Komşum Serkan

9.

10. 11. 12 …  ?  Gelmek isteyen ?  ? ? ? ? ? ? ? ?

Birde resmimi koyayım. En azından hayal kırıklığına uğramazsınız :) Kim len bu uzun saçlı :) Bu arada hatırlatayım ilk defa internete resim ekliyorum.


“CeBIT Bilişim Eurasia 7 – 12 Ekim 2008” üzerine 38 yorum

 1. Teo hocam mim GaziAntep’de idi en son. (:

  Ben Adana il sınırları içerisindeyim. Bizim burda da Tıp Fuarı var bende oraya gideyim bari. :)

  Cevapla
 2. iyi oldu ben de gidecek birilerini ariyordum. super. ben de geliyorum ben bulurum sizi.
  kolay gelsin

  Cevapla
 3. Ya arkadaşlar bende gelmek istiyorum yarın ama biletim yok paramda. Hayrına birbilet mailleyinde bende katılaım şu toplantıya. görüşmek üzere..teşekkürler.

  Cevapla
 4. abi tamamdır yarın 12 de orda olacam :) ben sizi tanırım … ;)
  umarım sorun olmadan gelirim kocaeliden oraya …

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)