Cem Boyner ile Morhipo.com Lansmanı

Bu gece Sayın Cem Boyner ile birlikte İstinye Park’da Morhipo.com lansmanındaydım.  Morhipo.com için hazırlıklarını, yapılan çalışmaları, nelerin biz kullanıcıları beklediğini ve Morhipo ile e-ticaret sektörüne getirecekleri alışveriş deneyimlerini anlatan Cem Boyner’le birlikte keyifli bir akşam geçirdik.

Yarın saat 11:00’da açılacak olan Boyner’in yeni markası Morhipo.com  elektronik ticarete farklı bir bakış açısı getirecek.  Standart e-ticaret alışveriş sitelerinin aksine kullanıcı ile dost bizleri anlayabilen şimdiye kadarki tüm e-ticaret sorunlarını düşünüp kendini ona göre biz kullanıcılara sunan yepyeni bir alışveriş sayfası.

Sohbetimizde arkaplanda çalışan server sistemlerden tutunda güvenliği, kargosu, stok sistemleri, priveta alışveriş sistemi, üyelik sistemi, mağazanın neler sunacağına kadar hemen hemen her konuda bilgi aldık.  Açıkçası bu kadar dinledikten sonra aklıma ilk gelen şey “Diğerlerini tarihe gömecek bir hizmet…” oldu.

Kısacası Boyner Perakende dünyasındaki hizmetini online mecraya taşıyor…

İstanbul içerisine ertesi gün teslimat, anadoluya 72 saat içerisinde teslimat.
Kullanmadığınız ürünleri 30 gün içerisinde sebepsiz iade edebilirsiniz. Ücretsiz olarak kargo ile geri gönderebilmektesiniz.
Yurtiçi kargoda %25 indirim sağlayacak.
Tüm ürünlerde vade farksız 6 ay taksit.

gibi birçok süpriz Morhipo.com’da siz kullanıcıları bekliyor. Bu güzel akşam için Sayın Cem Boyner’e teşekkürlerimi iletirim.

Web; http://www.morhipo.com

Yorum yapın