Cep Telefonunuz İçin Genius HS-M220

Genius HS-M220 ile akıllı telefonunuz üzerinden hem müzik dinleyin, hem de görüşme yapın. Genius, neredeyse piyasadaki tüm akıllı telefonlar için (Nokia ve Sony Ericsson hariç) geliştirdiği HS-M220 kulaklık setini duyurdu. 3,5 mm stereo bağlantıya sahip olan cihaz Blackberry, HTC, iPhone, LG ve Motorola modelleri ile uyumlu.

HS-M220 sadece müzik dinlemek için değil, üzerindeki entegre mikrofon sayesinde konuşma yapmak için de kullanılabiliyor. Böylece araç kullanırken telefonla görüşme yapmanız gerektiğinde tehlike yaşamadan konuşabiliyorsunuz.

Genius HS-M220 ses kalitesi açısından da etkileyici. 9mm’lik yüksek tanımlı dinamik sürücü berrak ses ve derin baslar sunabiliyor. Konuşurken ya da müzik dinlerken dışarıdaki seslerden etkilenmemek için özel bir kulak içi kanal tasarımına sahip olan ürün en yüksek ses kalitesini ve etkileyici basları veriyor.

Genius HS-M220’nin kablosunun üzerinde sesi ayarlayabileceğiniz ve hem telefon hem de müzik ayarlarını yapabileceğiniz tuşlar var. Bu sayede telefonunuzu cebinizden çıkarmadan hem müzik dinleyebilir, hem de biri sizi aradığında cevap verebilirsiniz.

Son Kullanıcı Fiyatı: 59.99TL

Yorum yapın