CepteModa Duvar Kağıdı ve Zil Sesi Uygulaması

Akıllı telefonuna duvar kağıdı ve zil sesi arayanlar için yepyeni bir uygulama CepteModa Google Play ve Apple Store’da yerini aldı. CepteModa uygulaması içerisinde rengarenk duvar kağıtları ve eğlenceli zil sesleri bulunuyor.

Popüler içeriklere sahip olan CepteModa ile kullanıcılar, sınırsız zil sesi ve duvar kağıdı indirebilecek.  Birçok kategoride bulunan içerikler sayesinde telefonlarınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceksiniz. Tüm zevklere hitap eden, birbirinden renkli görseller telefonunun arka planını süslesin ya da sevilen müziklerin zil sesi olmasını isteyenler…

Basit arayüze sahip CepteModa  ile herhangi bir senkronizasyon gerekmeden tüm yenilikleri takip edebileceksiniz.

CepteModa’nın kullanıcılara sunduğu  bu kadarla da kalmıyor. Uygulamanın her hafta güncellenen fırsat bölümünde MobilCadde.com’dan yapılan alışverişlerde indirim fırsatı da kullanıcıları bekliyor. Birçok kılıf ve aksesuarda yararlanılabilecek avantajlar için uygulamayı denemekte fayda var.

Uygulamanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Sınırsız müzik ve duvar kağıdı indirme
  • Telefon modelinize uyarlanmış duvar kağıdı
  • En popüler zil seslerini güncel olarak takip etme
  • İndirdiğiniz zil seslerini çevrimdışıyken dinleyebilirsiniz
  • En çok çeşitle zil sesi ve duvar kağıdına erişim
  • İlginç uyarı tonları keşfi
  • Yeni duvar kağıdı ve zil sesleri ile tanışmak

Uygulamayı İndirmek İçin;

iOS : https://itunes.apple.com/us/app/ceptemoda-duvar-kag-tlar-ve/id1014370689?mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilcadde.ceptemoda

“CepteModa Duvar Kağıdı ve Zil Sesi Uygulaması” üzerine 3 yorum

  1. Yazı için teşekkürler, ne harika bir uygulama, ayrıca daha fazla zil sesi indirmek için sonnerie musique classique adresine gitmen için bir önerim var.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)