İnternet Alışverişinde İndirim Kuponu Kullanmak

İnternet üzerinden alışveriş yapmak aslında bağımlılık yaratan bir alışkanlıktır. Özellikle de hanımların mağazalarda saatlerce vakit harcayıp, alışveriş yapma tutkusunu körükleyen bir alışkanlık olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Evet, insanlar artık oturdukları yerden alışveriş yapmayı alışkanlık haline getirmeye başladılar. 

Son yıllarda popüler olmaya başlayan e-ticaret sektörüne her geçen gün yepyeni e-ticaret siteleri ekleniyor. İlk başlarda satın aldığımız ürünlerde uyumsuzluk, yanlış beden seçimi gibi birçok sorunun da yavaş yavaş üstesinden gelmeye başladığımızı söyleyebiliriz. Bunun en büyük sebebi de markaların bu konuda biraz daha esnek davranmaya başlamaları…

Diğer bir yandan da tüketicilerin büyük bir çoğunluğu, İnternet’ten alışverişin devlet güvencesinde olması gerektiğini düşünüyor. Maalesef ki yaşanan talihsiz olaylar da insanımızdaki bu güven sorununu ortaya çıkardı. Elbette ki devlet bu konuda çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Özellikle de ticaret kanunun İnternet’ten alışveriş yapan tüketiciyi de koruyan maddeler içerdiğini de görmeye başladık. Diğer taraftan da e-ticaret siteleri kendi güvenliklerini ve güvenilirliklerini artırmaya devam ediyorlar.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak ile dışarıdaki herhangi bir mağazadan alışveriş yapmak arasında hiçbir fark yok. Hatta bir çok zaman İnternet’ten alışveriş yapmak fiziksel bir mağazadan alışveriş yapmaktan çok daha avantajlı hale gelebiliyor.

Belli başlı birkaç noktaya dikkat ettikten sonra bir e-ticaret sitesinden alışveriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişin en önemli avantajı indirim Kuponu veya indirim kodu kullanmakla başlıyor. 

Markalar, İnternet üzerinden alışverişi teşvik etmek, e-ticaret sayfalarına daha çok kullanıcı çekmek için İndirim Kuponu uygulamalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu noktada da biz tüketiciler için İnternet üzerinden alışveriş bir avantaj haline geliyor.

İndirim kuponu veren birçok İnternet sayfası var. Sizlere bu noktada indirimkodu.com adresini önermek istiyorum. İndirim Kodu sayfası üzerinden indirim kuponları, kupon kodları, hediye çekleri kullanarak alışverişinizi daha ucuz hale getirebilirsiniz. 

İndirim Kodu ekibi, bizler için İnterneti en dip köşesine kadar arşınlayıp indirim kuponlarını tespit ediyor. Aynı zamanda Web sayfalarının blog bölümünden indirim haberleri de yayınlıyorlar.

Tamamen ücretsiz ve üyelik gerekmiyor. 

Alışveriş yaparken mutlaka aklınızda olsun! Kullandığınız e-ticaret sitesinde aldığınız ürün için indirim kuponu olabilir ve bu indirim kuponuna da indirimkodu.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçta bu indirim kodu dediğimiz şey aslında gerçek para! E-ticaret ile 300 TL’ye alacağınız bir ürünü bir kupon kodu kullanarak 270 TL’ye indirmek mümkün!

Aslında hiç aklımıza gelmiyor!

Alışkanlık haline getirmek lazım. Özellikle de yüklü miktarlarda alışveriş yapanların indirim kuponlarını takip edip, bizlere ücretsiz olarak sunulan bu kuponları kullanmaları ve alışkanlık haline getirmelerini tavsiye ederim.

“İnternet Alışverişinde İndirim Kuponu Kullanmak” üzerine 5 yorum

 1. Tavsiye üzerine gidip siteye baktım. Küfür etmiyorum, kuruma da hakaret etmiyorum. Tek söyleyeceğim şu: Teakolik’e hiç yakışmayan bir yazı olmuş bence.
  not:ekşi sözlük yazarıyım 🙂

  Yanıtla
  • Ekşicilere lafım yok neden bunu belirttin oda umrumda değil umrumda olan tek şey bu sitenin sunucu domain gibi masrafları olması bilmem bilirmisin ? Sırf şöyle bi tema çizip kodlattırmak için bile 1500TL gider çok rahat! [Gerçi sinan işler para bile almamıştır ama 🙂 ] Siteyi splash çöp reklamlarla doldurmaktansa tanıtım yazısı yazmak gayet harika bişey kaldı ki belkide yazdığı tanıtım yazısı kendisine ait yada bir arkadaşına ait…

   Selametle dostum

   Yanıtla
 2. Sevgililer gününde sevgilisine çiçek gönderemeyen kalmasın diye kadinvecicek.com %20 indirim kodu dağıtıyor.

  Yanıtla

Yorum yapın