City Life Hız Tutkunlarını Unutmadı

Özellikle yarış tutkunu oyuncuların ilgisini çekecek bir haberimiz var. Facebook vb. sosyal platformlardan oynanabilen City Life oyununa yarış arabası özelliği eklendi. Oyuncular hız ve yarış keyfine doyacaklar. 23 Mayıs’ta Hayal Şehri’nde açılacak Büyük Yarış Arabası Etkinliği’ne tüm sunuculardaki oyuncular katılabilir!

 

Kendi Yarış Pistinizi İnşa Edin, Süper Hız Seyahatine Başlayın

12. seviyeyi geçen oyuncular yarış arabası özelliğini açabilecekler. Kendi yarış pistini inşa eden oyuncular diğer oyunculara meydan okuyabilecekler. Diğer online oyunculara meydan okuma şansı veren bu özellik çok ilgi çekeceğe benziyor. Yarışma katılımcıları ödül olarak altın para veya mal elde edebilir, tecrübe ve araba seviyesini yükseltmek için gerekli parçalardan kazanabilir!

Sıralamaya Girenlere Harika Ödüller!

23-30 Mayıs tarihleri arasında tüm sunuculardaki oyuncular yarışmaya katılabilecekler ve her zafer elde edişlerinde bir puan elde edecekler. İlk ona giren oyuncu ödül olarak 30-300 arasında para kazanabilir; sıralamada 11-50. arasındaki oyuncular, enerji puanı, genişletme sertifikası veya 10000 altına kadar para kazanabilecekler; ayrıca 15 puan elde edenler 5000 altın para ve 3 tane +3 enerji puanı kazanacaklar. Sizin yerinizde olsak bu ödülleri kaçırmamak için hemen oyuna başlardık!

Şu an City Life, sadece Facebook üzerinde yaklaşık 5 milyon kullanıcıya sahip. City Life yayıncısı ELEX sayesinde Mutlu Çiftlik ve Bombom gibi birçok popüler sosyal ve web oyunları dünyanın pek çok ülkesinde oynanabiliyor. Elex’in ana oyun websitesi 337.com’un popülerliğinin tüm dünyada giderek artması da gözümüzden kaçmıyor.

Sınırsız yarış keyfi Hayal Şehri’ndeki yarış pistinde!

Resmi websitesi:               www.337.com

Oyun adresi:                        http://tiny.cc/tkofew

Yorum yapın