Clouds Web ile Tanışın

Bülten; Clouds Web ile tanıştınız mı? Clouds Web ile hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan 5 dakika içerisinde web sayfanızı oluşturarak yayına alabileceğiniz yeni bir sistem.

Kolay ve ergonomik bir yapıya sahip olan Clouds Web, web sitelerindeki yüksek maliyetler, teknik bilgi ve benzeri sorunlardan kaçanlar için ideal bir alternatif olabilir.

Aynı zamanda  Clouds Web ile yapmış olduğunuz tasarımlar hem mobil, hem de diğer cihazlarınız ile uyumlu tasarımlar oluşturabiliyor.

Son teknolojileri kullanan  Clouds Web, HTML 5 yapısı sayesinde ihtiyacınız olan birçok özelliği kullanmanıza olanak sağlıyor. Clouds Web sayesinde bir de yönetim paneline sahip olacaksınız. Bu yönetim paneli üzerinden istediğiniz zaman oluşturduğunuz içerikleri düzenleyebilir ya da yönetebilirsiniz.

Bir nevi kolay ve ekonomik bir web sitesi oluşturma servisi olan Clouds Web, kısa bir süre önce yayına girdi. Bence en önemli özelliği de responsive dediğimiz, farklı cihazlar ve mobil arayüzler için uyumlu tasarımlar oluşturması. Bu sayede hem bilgisayarlarda hem de  cep telefonları ile tabletler üzerinde sorunsuz bir şekilde tasarımlarınız görüntüleniyor.

Clouds Web aylık 25 TL hizmet bedeli ile sunuluyor.

Kısa bir süre için ise %50’lik indirim fırsatına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz bir deneme hesabı açabilir ve Clouds Web’i tanıyabilirsiniz.

Clouds Web, birkaç dakika içerisinde kolay ve teknik bilgiye sahip olmadan web sitenizi tasarlamaya olanak sağlıyor.  Benzer birçok hizmetle karşılaşmışsınızdır.

Diğerleri ile kıyasladığımızda sistemin

  • Cloud bir yapıya sahip olması ve sisteminizi eş zamanlı olarak güncellemesi,
  • HTML 5 gibi son teknolojileri bünyesinde barındırması,
  • Responsive tasarımlarla mobil ve tablet gibi arayüzlere uyumlu olması,
  • Yönetim panelinin kolay ve basit olması,
  • Sizleri Bandwith gibi sınırlamalarla zorlamaması

gibi özellikleri ile ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Ücretsiz bir deneme hesabı açarak, sistemi incelemenizi tavsiye ederim.

Hadi kolay gelsin…

Web: http://www.clouds.com.tr/

“Clouds Web ile Tanışın” üzerine 2 yorum

  1. Hamza abi çok güzel bir sistem kurmuşlar eğer güzel bir pazarlama ağı kurmuşlarsa kısa sürede çok kar edebilirler 🙂

    Cevapla

Yorum yapın