Çocuğunuzun Geleceği İçin İlk Adımı Atın!

AEGON Emeklilik ve Hayat; çocuğunuzun geleceğini şimdiden garanti altına almanızı sağlayan Eğitim İçin Hayat Sigortası ürününü tanıtmak için yeni bir kampanyaya imza attı.

Kampanya dahilinde çocuğunun gelecek hayalini temsil eden en yaratıcı ve komik fotoğrafı www.egitimicinilkadim.com adresine yükleyenler arasında en çok oy alan fotoğraf muhteşem hediyeleri kazanma şansını elde edecek. 4 hafta boyunca devam edecek olan bu yarışmada, her hafta 200 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, Fisher-Price eğitici bilgisayar ve TV oyunundan biri sizleri bekliyor. 4 hafta sonunda en çok oy alan birinci fotoğraf bir adet HP dizüstü bilgisayar, ikinci Sony Playstation 3, üçüncü ise HP netbook kazanacak.

Eğitim İçin Hayat Sigortası Nedir?

Eğitim İçin Hayat Sigortası, çocuğunuzun eğitimini en iyi şekilde tamamlaması ve hayata bir adım önde başlaması için, eğitim giderlerini uzun vadede programlamanızı sağlar.

Yapacağınız birikim ile çocuğunuzun hayalindeki mesleğe sahip olması için eğitim masraflarını eksiksiz ve kesintisiz bir biçimde karşılamanıza da olanak sunar.

http://www.egitimicinilkadim.com/

“Çocuğunuzun Geleceği İçin İlk Adımı Atın!” üzerine 2 yorum

  1. Birçok şirketin eğitime yönelik ürünleri mevcut.
    Mala Mülke verilen kıymetin ölçülemeyecek kadar fazlasını çocuklarımıza vermeliyiz.

    Cevapla

Yorum yapın