Desteklemek Lazım ; Bilişimcell Bilişim Topluluğu

Geçenlerde Erhan Türkyılmaz ‘dan bir mail almıştım. Bir gurup arkadaş kafa kafaya vermiş ve küçük bir girişimde bulunmak istemişler.  Birkaç soru gönderdiler ve yardım istediler.  Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.  Özelliklede bu tip gişirimci gençleri görmek onlara yardımcı olmak gerektiğini düşünüyorum.

Bilişimcell Bilişim Topluluğu adı altında kurdukları bu oluşumdaki arkadaşlar lise öğrencileri çevrelerindeki bu konuda destek verebilecek arkadaşlarını bir arada toplamak, fikir alışverişi yapmak ve güncel kalmayı hedeflemekteler.

Amaçları öncelikle kendilerini geliştirmek ve bu konuda tecrübe sahibi olabilmek.  Teknolojinin büyük bir hızla değiştiğini ve geliştiğini göz önüne aldığımız zaman işlerinin zor olduğunu düşünüyorum. Fakat başarabileceklerine inancım sonsuz.  Gençlere hedefleri için elimden gelen desteği sağlamak istediğimi buradan da tekrar belirtmek isterim.

Desteklemek lazım …

Bu oluşum içerisinde yer almak veya destek vermek isteyenler Erhan Türkyılmaz ile iletişime geçebilirler…

“Desteklemek Lazım ; Bilişimcell Bilişim Topluluğu” üzerine bir yorum

  1. Hamza abi desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sana. Planladığımızdan az bir toplulukla başladık malum insanları bir araya toplamak oldukça zor. Ancak bu projenin devamını getirmekte kararlıyız. İlerleyen günlerde daha farklı etkinlikler yapacağız ve eminim gelişimimizde büyük katkısı olacak bu olayın.

    Yanıtla

Yorum yapın