Disk Drill Mac ve Windows İçin Data Kurtarma

Mac ve Windows İçin Data Kurtarma yazılımı mı arıyorsunuz? Mac OS X üzerinde silinmiş olan önemli iş belgesi, müzik, fotoğraf ya da video gibi dosyaları kurtarmanız mı gerekiyor? Ya da Windows tarafında bir veri kurtarma yazılımına ihtiyacınız varsa, Disk Drill kullanabilirsiniz. Dosyalar ya da tamamen Mac’inizden uçup gitti mi? Harici USB sürücüsüne ya da kamera kartına erişimde sorun mu yaşıyorsunuz?  Mac OS X veya Windows işletim sistemlerinde verinizi kolayca kurtarabilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Verilerinizi yanlışlıkla silebilirsiniz veya verilerinizin silinmesinin birçok sebebi olabilir. Mac ve Windows için data kurtarma yazılımı Disk Drill, her durumda son derece kullanışlı ve kolay bir biçimde imdadınıza yetişecektir.

[mavi]Geri Dönüşüm Kutusu’nun yanlışlıkla boşaltılması, virüs saldırısı, güç problemi, bölüm hasarı, hatalı önyükleme ve daha fazlası için veri kurtarma konusunda Disk Drill’e güvenebilirsiniz. [/mavi]

Disk Drill’i çalıştırdığınız zaman kayıp veri için tarama hemen başlar. Sonrasında ise kurtarabileceğiniz verileri size sunabiliyor. Kurtarılabilir verileri ayıklanır ve bozulmadan kurtarılabilecek kayıp bölümleri ortaya çıkartır. Aynı zamanda sürücünün yüzeyindeki bozuk sektörleri bulan akıllı algılama ile, veri kurtarma şansınızı daha da artırabilirsiniz. Disk Drill, sadece Mac veri kurtarma hizmeti sunmaz. Ayrıca, veri uzmanları ve normal kullanıcılar için birçok disk aracıyla karşımıza çıkıyor.

Aşağıdaki ekstra araçlar tamamen ücretsiz sunuluyor. Mac ve Windows için data kurtarma yazılımı Disk Drill paketi kurulumundan sonra kullanılabilir bir halde karşımıza geliyor. Macintosh’unuzu veya Windows’u temizlemek, sabit diskinizdeki çift dosyaları bulmak, verilerinizi yedeklemek ya da disk sağlığınızı izlemek için birçok araç bulabilirsiniz.

Disk Drill’in pro sürümü olduğu gibi ücretsiz olarak indirip, ek araçlarını da beraberinde kullanabilirsiniz.

Kayıp Veri Taraması

Ücretsiz Disk Drill hemen hemen her cihazda tarama yapıp veri kurtarabilir. Dahili veya harici Macintosh harddiskleri, kameralar, iPhone’lar, iPad’ler, iPod’lar, Android cihazlar, USB flaş bellekler, e-kitap okuyucular ve hafıza kartları gibi geniş bir yelpazeye hitap ediyor.

[sari]Birçok durumda, Disk Drill, hatalı, okunamaz ya da eksik bölüme sahip olasa da cihazınızı okuyabilir. Birçok güçlü tarama algoritmasıyla kombine edilmiş Disk Drill, eksiksiz veri kurtarma çözümü sunabiliyor.[/sari]

Mac ve Windows İçin Data Kurtarma

Disk Drill ile Mac OS X’te veri kurtarma çok kolaydır. Bir tuşa tıklamanız ile, tüm tarama fonksiyonlarını kullanarak çalışacak ve potansiyel olarak kurtarılmış tüm dosyaların bir listesini önünüze serecektir. Hatta bu dosyalara ön izleme yapabilir, böylece hangilerinin başarıyla kurtarıldığını görebilirsiniz. Eğer Disk Drill’in veri kurtarma özelliğini etkinleştirdiyseniz, Mac’inizdeki dosya kurtarma yöntemlerinden bazılar ücretsiz hale gelir. Eğer etkinleştirmediyseniz, hızlı güncelleme, silinen dosyaları geri kurtarıp işinize geri dönmenize imkan tanıyacaktır.

Basit Mac Dosya Kurtarma

Disk Drill, kolaylığa vurgu yaparak basitliği ön plana çıkarıyor. Dosya kurtarmak için Macintosh veya Windows uzmanı olmanıza gerek yok. Öte yandan, eğer bir bilgisayar uzmanıysanız, kurtarma sürecini kişiselleştirebileceğiniz birçok yol bulunuyor. Eğer mümkünse, Disk Drill, silinen verilerinizi sizin için geri getirecektir. Elbette ki bu iş için %100 garanti diye bir şey olmadığının altını da çizmek gerekiyor.

Harddiskiniz ya da hafıza kartınız biren bire boş görünmeye ya da tanınmamaya mı başladı? Bazı bölümleri kaybetmiş olabilirsiniz. Belki veri hala oralarda bir yerdedir, ama Mac bilgisayarınızın ihtiyacı olan “harita” kaybolmuş olabilir. Disk Drill, hala oradalarsa, verilerinizi ve kayıp bölümlerinizi kurtarmanıza olanak tanıyor. Mac ve Windows için data kurtarma yazılımı Disk Drill tüm cihazları destekler. Dosya sisteminde birçok kurtarma metotu vardır, hatta format atılmış sürücüler bile Disk Drill sayesinde kurtarılabilir.

  • Dizüstü Bilgisayarlar ve Masaüstü Bilgisayarlar
  • iPhone/iPad/iPod gibi cihazlar
  • Dijital Kameraların hafızaları
  • Harici ve Dahili Harddiskler
  • USB Flaş Diskler
  • Android Cihazlar (rootlu veya rootsuz)
  • Farklı Hafıza Kartları

Disk Drill yazılımını indirmek ve daha fazla bilgi için www.cleverfiles.com adresini kullanabilirsiniz.

“Disk Drill Mac ve Windows İçin Data Kurtarma” üzerine bir yorum

  1. dün yaşadığım mavi ekran sorununa tevafuk, disk drill kullanabileceğim araçlar arasına girdi. bundan ziyade; doyurucu anlatımına teşekkür ederim.

    Cevapla

Yorum yapın