CleverFiles Duplicate File Finder & Remover

CleverFiles Duplicate File Finder; çift dosyalar her zaman can sıkar. Özellikle de bir dosyanın birden fazla kopyası bulunması diskinizde fazladan yer işgal etmesine sebep olur. Peki hangi dosyanın kaç kopyası var nereden bileceğiz? Bu gece sizlere ücretsiz ve diskinizi rahatlatacak bir uygulamadan bahsetmek istiyorum.

Disk Drill yapımcılarının ücretsiz olarak kullanıma açtığı Duplicate File Finder & Remover uygulaması sayesinde kopya dosyaları birkaç saniye içerisinde tespit edebilir ve sisteminizden temizleyebilirsiniz. Özellikle de bulut teknolojilerini kullanıyorsanız ve sınırlı bir alana sahipseniz bu araç sayesinde alanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

CleverFiles Duplicate Remover, uygulaması ile ihtiyaç duymadığınız kopya verileri bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sabit diskimizin her geçen gün artan dosya sayısı ile kapasite sınırlarını zorluyoruz. Kullanılan hemen hemen her bulut depolama hesabı kaçınılmaz olarak çoğaltılmış fotoğraflar, şarkılar, belgeler ve videolarla doludur. Hepimiz bunu biliyoruz. Ancak ne bu dosyaları temizlemek için vaktimiz var? Ne de binlerce klasör içerisinden tek tek  ayıklamaya cesaretimiz…

[mavi] CleverFiles Duplicate File Finder bu sorunu ücretsiz olarak düzeltebilir. [/mavi]

Hızlı ve performanslı olarak çalışan CleverFiles Duplicate File Finder ile hem güvenli hemde kısa bir süre içerisinde çift veya daha fazla kopyaları tespit edebiliyorsunuz. Herhangi bir boyuttaki sürücülerle saniyeler içinde tarayacak doğru sonuçlar verebiliyor. Bu sayede bulut tabanlı yedekleme sistemlerinden de tasarruf edebilirsiniz.

CleverFiles Duplicate File Finder Temizlik Aracı!

Üstelik ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Bu sayede birkaç tıklama yaparak çift dosyaları tespit edebiliyor, klasör bilgilerini görebiliyor ve istemediğiniz kopyaları silebiliyorsunuz.

Ücretsiz CleverFiles Duplicate File Finder’ın Özellikleri:

  • Tüm sürücüde çiftleri bulun, tek bir klasörü veya birden fazla konumu hızlıca tarayın.
  • Tek bir tıklama ile toplu seçim sağlayabilirsiniz.
  • Kopyalarınızın nasıl kaldırmak istediğinizi seçmenize izin verebiliyor.
  • Kopyaları temizlemeden önce önizleme yapabilirsiniz.
  • Uygulamaları çalıştıran dosyalara bağımlı kılmak için silinen kopyalar için sembolik bağlar oluşturun.

Denemek için Mac App Store üzerinden Duplicate File Finder’i indirebilirsiniz.

Yorum yapın