En Yaratıcı Tezahüratı Bulan Şampiyonlar Ligi Finaline Gidiyor!

Şampiyonlar Ligi final maçını Londra’da Wembley Arena’da seyretmek ister misiniz? 28 Mayıs’ta oynanacak Şampiyonlar Ligi finaline katılmak için, Xperia serisi akıllı telefonlarla harika bir çıkış yapan Sony Ericsson için en yaratıcı tezahüratı bulmanız yeterli. 15 Nisan’a kadar en çarpıcı tezahüratı bulan kişi, Şampiyonlar Ligi finalinin keyfini 28 Mayıs’ta Wembley Stadyumu’nda yaşayacak.

6 Nisan 2011 Cepte dijital eğlencenin adresi Sony Ericsson sizi 28 Mayıs 2011’de Londra Wembley Stadyumu’nda oynanacak olan Şampiyonlar Ligi finaline davet ediyor. Dünya sporunun kalbinin atacağı statta belki Barcelona – Schalke 04, belki Manchester United – Real Madrid finali izleyeceksiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken ise Xperia serisi akıllı telefonlar ile güçlü bir çıkış yapan Sony Ericsson’un “En Yaratıcı Tezahürat Yarışmasına” katılmak. 15 Nisan’a kadar Sony Ericsson için en yaratıcı tezahüratı siz bulun ve Şampiyonlar Ligi finalini Wembley Stadyumu’nda ücretsiz izleme şansına kavuşun. Sony Ericsson ile futbolun beşiği olan topraklara muhteşem bir seyahat sizi bekliyor.

Sony Ericsson finale gidemeyen futbol ve Android tutkunlarını da unutmadı. En yaratıcı tezahüratı bulan ilk 500 kişi Şampiyonlar Ligi’nin simgesi olan 500 orjinal futbol topundan birini kazanacak.

Nasıl Katılacaksınız?
http://www.facebook.com/SonyEricssonTurkiye adresinden yarışmaya katılım şartlarını okuyun. En yaratıcı Sony Ericsson tezahüratını bulun ve 15 Nisan’a kadar bizimle paylaşın. Yarışmaya katılan herkese başarılar dileyin ama en yaratıcı tezahüratı siz bulup, finale siz gidin. Şampiyonlar Ligi finaline katılma şansını yakalamak veya 500 özel Şampiyonlar Ligi futbol topundan birini kazanmak işte bu kadar kolay.

http://www.facebook.com/SonyEricssonTurkiye

Yorum yapın