ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security BETA sürümleri çıktı

ESET’ten kurum güvenliği için 2 yeni ürün, ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security BETA sürümleri çıktı. 

Dünyanın en büyük antivirüs yazılım kuruluşlarından olan ESET, yeni nesil kurumsal ürünleri ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security’nin  BETA sürümlerini piyasaya sürdü. Yeni ürünler, LiveGrid, HIPS ya da virüs imza veri tabanının ve program modüllerinin geri alınabilmesi gibi gerçek yeni nesil teknolojiler içeriyor.

Proaktif tehdit korumasnın lideri ESET, 25. yaşını kutladığı 2012 yılında kurumsal kullanıcılara yönelik daha gelişmiş ve kullanımı pratikleşen ürünler sunuyor. ESET Endpoint Antivirus ve kişisel güvenlik duvarı ile antispam içeren ESET Endpoint Security, standart olarak ESET Remote Administrator 5 BETA ile birlikte geliyor.

Her ölçekten kuruluşa uygun

Minimum sistem kaynağı tüketimi ve istemcilerin uzaktan yönetilebilmesi, bu ürünleri her ölçekten firma için uygun hale getiriyor. Her iki ürünle birlikte gelen yeni nesil ESET Remote Administrator 5 BETA, içerdiği Web Dashboards ve Rol Tabanlı Yönetim sayesinde her çapta işi otomatize edebilmeyi ve istemcilerin daha kolay yönetilebilmesini sağlıyor.

Yeni nesil teknolojiler var

“ESET Endpoint Antivirus BETA ve Endpoint Security BETA, makyajlanmış ürünler değil“  diyen ESET Teknoloji Bülümü Başkanı Palo Luka,  “Yeni ürünler, kurumsal müşterilerimiz için LiveGrid, HIPS ya da Virüs İmza Veri Tabanının ve program modüllerinin geri alınabilmesi gibi gerçek yeni nesil teknolojiler içeriyorlar. Diğer pek çok özellik de önemli ölçüde iyileştirildi. ESET olarak işletmelerin ihtiyacı olan en son ve gelişmiş teknolojiyi sunmayı amaçlıyoruz. BETA ürünlerimiz test aşamasında ve ESET kullanıcılarını denemeye ve izlenimlerini bize iletmeye davet ediyoruz“ açıklamasını yaptı.

Yeni nesil ESET Endpoint Antivirus çözümleri yüksek kaliteli ESET kurumsal ürün çizgisini sürdürüyor. ESET Endpoint Security, güvenlik duvarı, web erişim koruması ve spam filitresi içerirken, her iki ürün de ESET Remote Administrator 5 ile beraber geliyor. Ürünlerin final sürümlerinin 2012 yılının ilerleyen aylarında piyasaya sürülmesi ile birlikte ESET kurumsal kullanıcılarına daha esnek çözümler sunuyor olacak.

BETA sürümler www.eset.com adresinden indirilebilir durumda.

Yorum yapın