Evernote Büyümeye Devam Ediyor

Evernote_TabletBülten – İnsanların her şeyi hatırlamasına yardımcı olan dijital not tutma uygulaması Evernote, Mart 2014 verilerine göre dünyada 80 milyon, Türkiye’de 770 binin üzerinde kişi tarafından kullanılıyor.

App Store, Google Play ve browserlar üzerinden ücretsiz olarak indirilen Evernote, hatırlatma özelliğinin yanı sıra diğer ürünleri ile de kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıyor.

Evernote ürünlerinden bazıları:

Business; Şirketinizin İşletme Ana Sayfasından şirket içinde paylaşılan her Not defterine göz atın, katılın ve iş arkadaşlarınızın paylaşılan içerik ve son etkinliklerini içeren profillerini görüntüleyebilirsiniz.

Skitch; Şekiller ve çizimler kullanarak söylemek istediklerinizi daha az kelime ile Evernote’a aktarmanızı sağlar.
Web Clipper; internette gördüğünüz metin, bağlantılar ve görüntüler dahil her şeyi tek bir tıklamayla Evernote hesabınıza kaydedebilirsiniz.

Clearly; blogları, makaleleri ve web sayfalarını net ve okuması kolay hale getirir. Bunları istediğiniz yerde, istediğiniz zaman okumak için Evernote’a kaydedebilirsiniz.

Evernote Food; sevdiğiniz yemekleri size hatırlatır, tariflerinizi tek bir yerde toplar ve çevrenizde bulunan tüm restoranları keşfetme imkanı sunar. Bu ürünler ile Evernote’u daha kapsamlı kullanabilirsiniz.

 

Yorum yapın