Eyvah Google Chrome Kilitlendi…

Her zaman sakin durabilen bir kişiliğim var bazen aradabir böyle senede bir diyebilirim sakinliğimi kaybettiğim anlar olur.. Fakat bence her zaman insanın kendine hakim olabilmesi gereklidir diye düşünüyorum.

Bazende sırf bu huyumdan dolayı kendime sinirleniyorum ve “Ulen niye  ç…… …. ….” :)

Birde panik yapmak vardır. Böyle en ufak birşeyde panik yapan insanlar. Aman Allah’ım Felaket senaryosu çizerler bir anda. Bizim işyerinde de var böyle bir tip. Anında bir felaket senaryosu yazar bakarsınız ortada hiçbirşey yok… Ama bir panik bir atak sormayın…

Neyse lafı fazla uzatmadan konuya gireyim. Google Chrome bugün panikledi :) Ne oluyo daha diyemeden 2 tane hata mesajı verip kapandı.

“Eyvah ..!  Google Chrome Kilitlendi” Şimdi yeniden başlatılsın mı ?

Yok dedim daha neler bende PC çöktü Windows gitti harddisk yandı   sandım bir an… O ne biçim uyarı mesajı ya… Yuhhh

Chrome Don’t panik… Restart Browser :)

“Eyvah Google Chrome Kilitlendi…” üzerine 16 yorum

  1. bizim bilgisayarda google chrome yüklü ve siteye bastığımda bilgisayarım kısmı açılıyor değiştirmek istiyorum olmuyor lütfen yardım edin :( :( :(

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)