Fark Yarattığın Kadar Şıksın…

Yeniyi denemekten çekinmeyip, alışkanlıklarından kurtulmak, hayatında fark yaratmak isteyen günümüz erkeğinin yolu KİP’ten geçiyor. Kenan İmirzalıoğlu, yenilenmekten korkmayan günümüz erkeğini “Kenan İmirzalıoğlu by Kip” koleksiyonu ile temsil ediyor.

Kenan İmirzalıoğlu’nun giyim tarzı ve beğendiği detaylardan ilham alarak hazırlanan “Kenan İmirzalıoğlu by Kip” koleksiyonu, çok özel kumaşlarla ve sınırlı sayıda üretiliyor. Kenan İmirzalıoğlu by Kip koleksiyonunda yer alan gömlekler, zengin bir ürün yelpazesine sahip. Sartoria adı verilen özel el işçiliği ile üretilen gömleklerin kalıpları fit ancak hareket kabiliyetini sınırlamayacak kadar rahat… Renklerde ise, mavinin tüm renk tonları ile birlikte gri tonlar göze çarpıyor. Merserize pike kumaşlardan yapılan gömlek formundaki bu koleksiyonda ayrıca, ithal zet krep kumaşlardan yapılmış “Slim fit” gömlekler de yer alıyor.

“Kenan İmirzalıoğlu by Kip” koleksiyonu ile Kenan İmirzalıoğlu sevenler, O’nun koleksiyonundan seçtikleri bir parçayla hem O’na daha yakın oluyor hem de seçimleri doğrultusunda kendi tarzlarını ifade edebiliyor.

www.kip.com.tr
www.facebook.com/kipcomtr
www.twitter.com/kipcomtr
www.youtube.com/kipcomtr

Yorum yapın