Farklı Bir Hosting Anlayışı ile Tanışmak İster misiniz?

Küçük bir blog sahibi de olsan, kocaman bir e-ticaret sitesinin başında da olsan karşına çıkacak ilk problem bu internet sitesinin nerede barındırılacağıdır. Hosting sektörü, gelişen internetin hızına yetişemediği için son yıllara kadar hala yurt dışı firmalar ilk tercih olarak önümüze çıkıyordu. Hem ülkemizdeki bağlantı hızları, hem amatörlerin el attığı ve ciddiyetin en önemli konuların başında geldiği bu sektörde adeta Türk anlayışı ile sergilenen rahatlık tüm müşterileri yurt dışına gitmeye zorluyordu.

2010 sonrasında hem gelişen altyapılar hem de işin daha profesyonelce ele alınması sayesinde yerli şirketler de hosting pazarında hatırı sayılır şekilde söz sahibi olmaya başladılar. Sunucu Çözümleri de bu şirketlerden biri. Yalnızca bireysel ya da kurumsal hosting değil aynı zamanda kullanımı her geçen gün daha da artan sanal sunucu ve bulut sunucu alanlarında da hizmet veren Sunucu Çözümleri müşterilerine yalnızca kaliteli hizmet sunmayı vaat etmekle kalmıyor aynı zamanda “Sitelerinize kendi sitemiz gibi bakıyoruz” diyecek kadar da kendilerine güveniyorlar.

Hosting tercihinde bulunmadan önce iyice anlaşılması gereken ilk konu hizmet aldığınız kuruluşun size ne kadar teknik destek sağlayabiliyor olduğudur. Durgun denizde herkesin kaptan olduğunu akıldan çıkartmadan en ufak bir sorunda bile ne şekilde ulaşabileceğinizi ve sorunun ne sürede çözülebileceğini en baştan öğrenmeniz sonradan ortaya çıkması muhtemel problemleri en baştan ortadan kaldırabilir. Her destek talebine ortalama 5 dakika içerisinde yanıt verebilen Sunucu Çözümleri teknik ekibi internet siteniz yayındayken başınıza gelebilecek her türlü sıkıntıyı daha kullanıcılarınız fark etmeden ortadan kaldırabiliyor.

Hosting satın alma kararını belirleyen bir diğer faktör de elbette fiyat/performans oranı olacaktır. Rekabetin müşteriye gerçekten yaradığı hosting sektöründe Sunucu Çözümleri rakiplerinden fiyat avantajı ile de öne çıkıyor ve en üst seviyede sunulan hizmetler gerçekten uygun fiyatla müşterilere sağlanıyor.

“Farklı Bir Hosting Anlayışı ile Tanışmak İster misiniz?” üzerine 8 yorum

  1. Sunucucozumleri ile uzun suredir calismaktayim dostluk iliskisi haricinde is iliskisi insan iliskiside cok iyidir saglam adamlar basarilarinin devamini diliyorum.

    Yanıtla
  2. Sunucu çözümleri (Talido A.Ş) ile bu sitede ki bağlantı üzerinden iletişim kurmuştum. Yaklaşık 1 yıldır dedicated hizmeti almaktayız. Taleplere dönüşleri oldukça hızlı ki zaten 1 yıldır 2 kere ticket gönderdim. Birisinde format talebim vardı diğerinde ise, yedekten dönüş işlemi bu 2 tickete ortalama 3 dakika gibi kısa sürede dönüş yaptılar. Sorunsuz ve kaliteli hizmetlerinden dolayı ayrıca Hamza bey’e de değerli tavsiyeleri ve yönlendirmesi için teşekkür ederim.

    Yanıtla
  3. Sunucu çözümleri firması talido firmasına devredilmiş yada yeni markaları sanırım hizmetleri on numara

    Yanıtla

Yorum yapın