Analytics Akademi’de Özel Eğitimler Sizleri Bekliyor!

Web Analytics olmak üzere dönüşüm optimizasyonu, kullanıcı deneyimi (UX/UI), performans pazarlaması, Google Analytics ve Google Tag Manager gibi dijital analiz araçlarının kullanılması üzerine bireysel ve kurumsal eğitimler sunan Analytics Akademi’de özel eğitimler sizleri bekliyor.

Akademi, bireyleri ve kurumları data odaklı pazarlama yönetimi konusunda eğiterek istatistik merkezli kararlar alınmasını ve pazarlama kanallarında yapılan çalışmalar ile reklam harcamalarına yapılan yatırımların geri dönüşünü optimize etme konusunda özel eğitimler veriyor.

Google Tag Manager Workshop, Dönüşüm Optimizasyonu ve İleri Düzey Google Analytics eğitimlerinde özel indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Eğitimlere kayıt olarak indirimli fiyatlardan yararlanabileceğiniz Analytics Akademi’de Nisan ayına özel eğitimler için son haftayı kaçırmayın.

Eğitimler için detaylı bilgiye Analytics Akademi Eğitimler adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)