Fincanımdaki lekeler

tea427Sabah iş yerime gelir gelmez yaptığım ilk şey fincanı mutfağa götürmek çünkü genelde en son ben çıkıyorum ve her zaman masamda dibinde az birşey çay kalan fincanım olur :)

Mutfakçı abla o kadar çay içmemden bıkmış olsa gerek ki bazen çay bilem getirmek istemiyor :) Bu arada bugün dikkat ettim benim fincanı çamaşırsuyuna koydu abla dedim beni zehirlemek mi istiyorsun ? Yok dedi merak etme çamaşırsuyuna koyuyorum ki fincandaki lekeler çıksın diye :)

Meğer fincanın içi o kadar sararmış ki artık hergün yıkamasına rağmen lekeler çıkmıyor çamaşır suyuna bastırıyormuş :)

,euheuhee ne yapayım yaws :) Birde bugün kadayıf dolması yapmış ki hiç sormayın çayla beraber üfff neydi beee 6 tane yuvarladım ama genede olsa yerim :) Ablamız sağolsun ellerine sağlık …

Saat 10:11 ‘i gösterirken bende Cyrstal report programına geçiyorum Crystal de dizayn etmem gereken bir rapor daha çıktı. Onuda birkaç saat içerisinde bitiririm umarım … Sonra ERP de kullanıcı hakları ve diğer işlerle uğraşacağım …

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)