Fragman.web.tr

Zaman zaman beğendiğim internet sayfalarını tanıtığımı görmüşsünüzdür.  Dün yeni bir web sayfası keşfettim ve siz değerli okuyucularımla paylaşmak istedim. Film konusunda epeyli dertliyimdir.  Özelliklede fragmanları izledikten sonra bazı filmler ilgimi daha çok çeker. Geri hangi film hangi fragram derken internette özelliklede Google karşısında bol bol arama yapmak bazen can sıkabiliyor.  Size bahsetmek istediğim internet sayfası Fragman.Web.Tr tam bu işe yarıyor. Özelliklede hangi filmi izleyeyim diye karar vermediğiniz durumlarda fragmanlar en güzel çözüm yoludur.

Yerli yabancı birçok film  için fragman ve afişleri bulabilirsiniz.

Web: http://Fragman.web.tr
Facebook: http://facebook.com/fragman.web.tr

“Fragman.web.tr” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba, web siteler hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Sizden ricam vaktiniz ve gönlünüz olursa eğer, benimde web sitem hakkında bilgi vermeniz! Tanıtım yazısı için bu yazıyı kopyalayabilirsiniz.
    Tık Ötesi.com; Eğitim Öğretim destek amaçlı ders içeriklerini hedef alarak öğrencilerimize güncel test soruları, konu örnekleri ve çözümlerini paylaşmayı hedef almıştır. Ayrıca, Tık Ötesi Blog sitesi olup çeşitli güncel konularda bloglama yapmaktadır. Tık Ötesi’ni günlük takip ederek ders içeriklerinden faydalanabilirsiniz. http://www.tikotesi.com/kategori/matematik/
    iyi bloglamalar…

    Yanıtla

Yorum yapın