G-Shot HD585T ile Full HD Videolar Çekin

Genius G-Shot HD585T’nin maksimum hız ve düşük enerji tüketimi için tasarlanan yeni kuşak görüntü işlemcisi ile Full HD videolar çekmek artık çok kolay.

30 fps/ 1920×1080 piksel (1080P) Full HD video kayıt özelliğine sahip olan Camcorder 5X optik ve 4X dijital yakınlaştırma olmak üzere 20X yakınlaştırma yapabiliyor.

Yazılım interpolasyonu olmaksızın 5X gerçek optik yakınlaştırma yapabilen G-Shot HD585T bu sayede olağanüstü renkli videolar çekebiliyor.

Yüz Tanıma özelliği, algılanan yüzler aracılığıyla ayarları optimize ederek daha net ve doğal görüntüler elde etmeye olanak sağlıyor.

Üç inç 16:9 dokunmatik ekranı ile G-Shot HD585T aynı anda hem video hem de fotoğraf çekebiliyor. Dahası, kaydettiğiniz videoları oynatırken video içeriklerini fotoğrafa dönüştürmek ve HDMI kablosu sayesinde çekilen görüntüleri HDTV uyumlu televizyonlardan izleyebilmek de mümkün.

Görüntüyü 1/2x~1/16x daha yavaş oynatma, arkadan gelen ışığı telafi etme ve yazılım interpolasyonu ile 5MP’den 12MP’e kadar çözünürlük ise G-Shot HD585T’nin diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Yorum yapın