Gazete Vatan Röportajım ve Ardından NTV Yayını

Geçen gün Gazete Vatan’dan İlker Bey ile telefonla ufak bir görüş alışverişi yapmıştık.  Konu ise Erol Köse’nin birkaç gün önce yapmış olduğu bir açıklamaydı. Erol Köse’nin iddası ünlülerin Twitter hesaplarını hackerlardan yardım alarak artırdıklarını söylemesiydi.  Bu işin mümkün olup olmayacağını soran İlker Bey’e bu işlerin nasıl yapıldığını ve mümkün olduğunu belirttim. Birileri hackerlara bu tarz işler yaptırıyor mu? Kimler yapıyor? Kimler yaptırıyor? Sorularının yanı sıra  mümkün olduğunu ve neler yapılabileceğinden bahsetmeye çalıştım.

Aslında birçok kişi özellikle de bu sektöre yabancı insanlar, bu tarz işlerin imkansız olabileceğini düşünmekte. Fakat olaya para dahil olduğunda illegal dünyanın neler yapabileceğini hiç kimse kestiremez.

Telefonla İlker Beye bilgi aktardıktan sonra sağ olsun görüşlerime Gazete Vatan’da yer vermiş. Kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım.  Aynı günün akşamı NTV’den Ahmet Arpat’ın Gece Bülteni isimli programında konuk olmam için telefon geldi. Kendisi ile telefonda konuştuğumda gazeteyi okuduğunu ve aynı konu için 23:00’daki programına konuşmacı olarak katılmamı istedi.

Gece heyecan doluydu benim için, pek belli etmemeye çalıştım. Umarım başarılı olabilmişimdir. Ahmet Bey ile canlı yayında 15 dakikallık ufak bir sohbet yaptık. NTV’de canlı olarak yayınlanan Gece Bülteni’nde mümkün olduğunca soruları cevaplamaya çalıştım. NTV’nin yeni binasını görme ve gezme fırsatını da yakalamış oldum. Müthiş bir yerdi. NTV kalitesini binadan içeri girince fark ettiğimi itiraf etmeliyim. Ahmet Bey’e kadar birçok arkadaş yardımcı oldu. Sağ olsunlar her şeyi düşünmüştüler.

Gazete Vatan için önce İlker Bey’e ardından da NTV’den Ahmet Bey’e de teşekkürlerimi sunarak sözlerimi noktalamak isterim. Keyifli ve heyecan dolu bir gün geçirdim.

“Gazete Vatan Röportajım ve Ardından NTV Yayını” üzerine 2 yorum

Yorum yapın