Genius CES 2013’te Dokunmatik Faresini Sergileyecek

Genius-Touch-FareGenius, yeni Windows 8 ara yüzünün sunduğu tüm özellikleri kullanmayı sağlayan yeni Windows 8 dokunmatik jest faresi Touch Mouse 6000’i yakından inceleme fırsatı için tüm CES 2013 katılımcılarını standına davet ediyor.

Touch Mouse 6000’in yanı sıra, 2013 İnnovasyon Onur Ödülü sahibi GX Gila Oyun Faresi ve Ring Mouse 2’nin de aralarında bulunduğu diğer önemli ürünler de CES 2013 boyunca Genius standında sergilenecek.

GX Gila Oyun Faresi

CES İnnovasyon 2013 Tasarım ve Mühendislik Onur Ödülü sahibi Gila, 200-8200 dpi aralığı ile oyunculara savaş alanında hızlı fakat kontrollü hareket imkanı vererek rekabet üstünlüğü sağlayan 12 düğmeli profesyonel bir oyuncu faresi. Lazer farenin yakınlaştırma yaparken bir tıkla dpi’ı düşüren “Sniper” fonksiyonu ile daha doğru ve hassas nişan almak mümkün. Gila, imleci yüksek hızda yükselten “Angle Snapping” fonksiyonu ile oyunculara daha da hassas kontrol imkânı sunuyor.

Ring Mouse 2

Dünyanın ilk havada gezen farelerinden biri olan Ring Mouse 2, bilgisayar faresini yeniden tanımlıyor. Parmağa tam oturan benzersiz esnek kauçuk tasarımı, Internet’te gezinmek için yepyeni bir yöntem sunuyor. Kullanılmadığında rahatlıkla taşınabilen Ring Mouse 2, eğitimciler ve iş seyahatine çıkanlar için bilgisayarlarında tıklamak, sürüklemek ve 4 yöne kaydırma yapmak için pratik bir araç.
Genius CES 2013’te ayrıca, GX Gaming serisi, akıllı telefon ve tablet aksesuarları, piyasadaki en hafif Android™ ve Apple Bluetooth klavyelerden bazıları, profesyonellere yönelik grafik tasarım tabletleri, oyun ve iPod hoparlörleri gibi ses cihazları, dijital kameralar ve camcorderlar gibi görüntüleme cihazları ile kulaklık setleri ve fareler gibi oyun aksesuarlarını da içeren tüm ürün gamını sergileyecek.

Genius tüm ziyaretçileri, 8-11 Ocak arası Las Vegas Convention Center’da düzenlenecek olan CES 2013’te, South Hall 4 #35269 – Upper Level’da yer alacak standında birinci sınıf ürünlerini yakından incelemeye davet ediyor.

Yorum yapın