Genius Yıldız Ürünleriyle Computex Taipei 2012’de

Genius, 5-9 Haziran 2012 tarihleri arasında Tayvan’ın başkenti Taipei’de düzenlenecek olan Computex 2012’de en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

 #L0418 Nangang Exhibition Hall 4F’te yer alan standında Computex katılımcılarını ve basın mensuplarını ağırlayacak olan Genius, en popüler ürünlerinin de aralarında bulunduğu tüm ürün yelpazesini sergileyecek.

Akıllı telefon ve PC aksesuarları, pazardaki en hafif Android ve Apple Bluetooth klavyeleri, profesyonellere yönelik grafik tasarım tabletleri, oyun ve iPad/iPhone hoparlörleri gibi ses cihazları, dijital kameralar ve camcorderlar ile kulaklık seti ve fare gibi oyun aksesuarlarından oluşan bir ürün yelpazesine sahip olan Genius’ın Computex standında sergilenecek ürünlerden bazıları şunlar:

 GX Gaming Serisi: MMO, RTS ve FPS oyuncuları için özel olarak tasarlanan kulaklık seti, klavye ve fare gibi çeşitli PC çevrebirimlerinden oluşan GX Gaming Serisi, profesyonel oyunculara hitap ediyor.

Ring Presenter: Dünyanın ilk yüzük şeklindeki sunum cihazı olan Ring Presenter ile PowerPoint slaytları, web siteleri ve belgeleri kontrol etmek için tek yapmak gereken parmağınızı oynatmak.

PenSketch M912: Tasarımcılar, sanatçılar ve profesyoneller için özel olarak tasarlanan ileri seviye bir grafik tablet olan PenSketch M912, geniş 9”x12” çalışma alanı, 2048 seviye hassasiyete sahip pilsiz kalemi ve sekiz hızlı erişim tuşu ile hassas, hızlı ve verimli çalışma olanağı sağlıyor.

Yorum yapın