Mobil Sağlık Ürünleri İlk Kez Avea Bayilerinde!

Sağlık alanındaki yenilikçi ürünleri ile tanınan Alman menşeli Medisana’nın, ödüllü Vitadock mobil sağlık ölçümü cihazları, GSM sektöründe ilk olarak Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunuluyor. Cebit 2012 IT Inovasyon Ödüllerinde en iyi “e-sağlık” ödülünü kazanan Medisana Vitadock ailesi, ilk aşamada; İstanbul, İzmir ve Ankara’daki* 12 adet seçkin Avea mağazasında tüketici ile buluşuyor.

Medisana’nın Goldmaster hizmet güvencesi ile Türkiye’ye getirdiği, iPhone ve iPad ile uyumlu çalışan Medisana Vitadock medikal sağlık ölçümü cihazları; tüketicinin sağlık yönetimini dört alanda cebe taşıyor. İnsan sağlığı için büyük önem taşıyan; kilo, tansiyon, ateş ve kan şekeri ölçümleri, Medisana Vitadock sayesinde; evde, sokakta, iş yerinde güvenli ve konforlu bir şekilde yapılabiliyor.

Kan şekerini kolayca ölçmeye yarayan “GlucoDock Kan Şekeri Modülü”; iPhone ve iPad’leri çok amaçlı birer kızılötesi termometreye dönüştüren ThermoDock Kızılötesi Termometre Modülü; patentli 3 MAM teknolojisi ile sınıfında rakipsiz bir ölçüm sistemi olan CardioDock Tansiyon Modülü ve interaktif olarak beden kütle indeksini (BKI – BMI), yağ, kas ve kemik oranını anında iPhone veya iPad’e aktaran TargetScale Hedef Fonksiyonlu Vücut Analizi Tartısı, Avea İletişim Merkezleri’nde*, Avealılara özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ücretsiz uygulama ile sağlığınızın kontrolü elinizde…  

Medisana VitaDock ürünleri aracılığıyla yapılan ölçümler, AppStore’dan ücretsiz olarak indirilebilen Vitadock uygulaması ile kayıt altına alınarak, kullanıcıya; değerlendirme ve takip olanağı da sağlıyor.

Avea olarak, toplumsal yaşama fayda sağlayan ve yaşam kalitesini artıran sürdürülebilir projelerin içinde yer almayı, temel sorumlulukları arasında gördüklerini hatırlatan Avea Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan,

“Avea bir iletişim şirketi olmanın ötesinde, Türkiye’de ve dünyada pek çok ilke imza atan lider bir teknoloji şirketi. Mobil sağlık uygulamaları ise, topluma verdiğimiz önem doğrultusunda öncelikli ürün geliştirme alanlarımız içerisinde yer alıyor.

Avea olarak ‘Mobil Sağlık’ konusunda kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalarla da iddialıyız. Mobil Tahlil ve Akıllı Tansiyon Ölçer gibi uzaktan mobil sağlık hizmetlerinin örneklerini halihazırda sergilemekteyiz. Şimdi de Mobil Sağlık alanına verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak; yüksek Alman teknolojisine sahip Medisana ürünlerini, GSM sektöründe ilk kez Avea mağazalarında satışa sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Mobilitenin öneminin gittikçe artırdığı günümüzde, teknoloji şimdi de Avea mağazalarında; sağlığını şansa bırakmayanların emrinde…” dedi.

Medisana Vitadock Mobil Sağlık Ölçümü Cihazları’nın satışa sunulduğu Avea mağazaları hakkında bilgi için: www.avea.com.tr

Yorum yapın