Genius’ın GX Gaming Serisi İlk Profesyonel FPS Faresi Maurus Piyasayada

Profesyonel FPS oyun faresi olarak tasarlanan Maurus’un sahip olduğu birçok kişiselleştirilebilir özellik sayesinde oyun performansınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. 450-3500 arası dpi aralığına sahip olan Maurus sayesinde artık hassas hedefleri vurmak çok daha kolay.

Üstelik hız aşırtma yapılabilen SG Core i motoru sayesinde Maurus’u gerektiğinde daha yüksek hızda kullanmak da mümkün. Yerleşik hafıza kullanan tam sürat işlem kontrol ünitesi, normalden 8 kat daha hızlı olan 1 mili saniye tepki süresi sağlıyor.

Altın kaplama USB konnektörü ve 1,8 metre örgülü kablosu sayesinde istikrarlı ve sorunsuz bir sinyal bağlantısı sunuyor. Sekiz milyon tıklama ömrü bulunan OMROM düğmeleri ise bir oyunun sunabileceği en gerçekçi silah ateşleme deneyimini sunacak kadar hızlı tepki veriyorlar.

Maurus aynı zamanda oyuncuların savaş alanında daha hızlı makro kullanabilmek için macro tuşu programlayabilmelerini sağlayan Scorpion kullanıcı ara yüzüne sahip. Scorpion kullanıcı ara yüzü ile düğme atama, ileri seviye ayarlar ve ışıklandırma sistemine erişim de sağlanabiliyor. Oyuncusunu zafere taşımak için tasarlanan 5 düğmeli profesyonel FPS faresi Maurus, kauçuk kaplaması ve rahatlıkla kavranabilen tasarımı ile her profesyonel nişancının göz bebeği olmaya aday.

Yorum yapın