Genius’ın yeni PC kulaklık seti HS-400A

Genius HS-400A özgün tasarımıyla dikkat çekiyor. Graffiti deseni ve fıstık yeşili çerçevesiyle tüm gözleri üzerine çeken HS-400A, özellikle VOIP chat için ideal bir kulaklık seti.

Kafa bandı ve kulaklıkları kişiye özel ayarlanabilen HS-400A, deri kaplama kulaklıkları sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile büyük konfor sağlıyor.

Kulaklık seti, ayarlanabilir mikrofonu ve kablo üstünde yer alan ses kontrolüyle de kullanım kolaylığı sunuyor. MSN, Skype ve Internet telefonları ile kullanmak için ideal olan HS-400A’yı MP3/CD çalar ve radyo dinlerken de kullanmak mümkün.

Harika bir stereo ses deneyimi sunan kulaklık seti, graffiti desenli özgün tasarımıyla da kalabalıkların arasından sıyrılmayı sağlıyor.

Son Kullanıcı Fiyatı: 26.99TL

İnceleme:

Test ettiğim kadarı ile ses kalitesinin iyi olduğunu söyleyebilirim. Özellikle de bu fiyat konseptindeki birçok kulaklıktan daha iyi bir şekilde ses verebilmekte.  Genius HS-400A ile özgün bir tasarım düşünülmüş. Skype, Voip gibi birçok görüntülü veya sesli iletişim için ideal bir kulaklık.

Kablo mesafesi ise 1,8m ile gayet uygun. Birçok kulaklıkta kablo mesafesi maalesef ki yetersiz kalabilmekte. Genius ise HS-400 A modelinde iyi bir kablo mesafesi sağlıyor. Kafa bandı üzerinde yukarı aşağı açılabilen ve genişleyen kısım ile rahatlıkla kafanıza oturabilmesi düşünülmüş.

Bu tarz kulaklıklarda en çok dikkat ettiğim uzun süreli kullanımlardır. Deri kaplama kulaklıkları sayesinde Genius HS-400A modelinde rahat bir kullanım sağlamakta. Ses deneyiminin yanı sıra grafitti deseni, özgün bir tasarım sağlamış.  Mikrofonu ise sesleri temiz ve net bir şekilde aktarabiliyor. Ayrıca yukarı aşağı ayarlanabilmesi rahat bir kullanım sağlamakta.

MSN, Skype ve benzeri iletişim yazılımlarınız için uygun fiyata alabileceğiniz kulaklıklardan bir tanesi. Son kullanıcı satış fiyatı ise 26.99TL olarak belirtilmiş.

“Genius’ın yeni PC kulaklık seti HS-400A” üzerine 2 yorum

  1. merhabalar,benim adım çagatay bu kulaklıgı almayı düşünüyorum ama ben bir counter strike 1.6 oyun cusuyum orda bana mikrofon gerikiyo. bu mikrofonla konuşsam karşı tarafa cızırtılı ses gidermi ?

    Cevapla

Yorum yapın