Gerçek Katil Geliyor…

Bu kelimeyi daha önceden duymuşsunuzdur. Bazı cihazlara “iPhone Katili” sıfatı verilmişti. Cihazlar piyasaya girmeden önce iPhone katili olarak anılsalar da şimdiye kadar hiçbir cihaz iPhone’un yerini alamadı. Şimdilerde ise yeni bir katilden bahsediliyor. Yeni katilimizin adı Samsung Galaxy Tab tam bir iPad katili…

Koreli teknoloji devi Samsung Galaxy Tab ürünü ile piyasaya bomba gibi giriyor. Şimdiden kendisine neden iPad katili denildiğini tanıtım videolarını seyrederek görebilirsiniz. Bu seferki katilimiz diğerleri gibi değil. Herkesin söylediği gibi sadece iPad katili olacağını sanmıyorum. Aynı zamanda iPhone katili olarak da görmekteyim.

Android 2.2 Froyo ile kendine sağlam bir partner bulduğunu da söylemek isterim. Görebildiğim kadarıyla (Henüz dokunmak nasip olmadı) 1GHz’lik işlemcisi 16GB (+16 MicroSD) hafızası gibi güçlü donanımı Andoid 2.2 ile bütünleştirilmiş durumda.

Galaxy Tab’ın üstünlüklerini ve iPad’e karşı güçlü olabilmesini sağlayacak diğer etkenleri tam olarak bilemiyorum. Fakat cihazın Flash Player 10.1 destekli bir tarayıcıya sahip olduğunu belirtmek isterim. Apple’a sonunda sıkı bir rakip geldi. Bu seferki katilimiz öyle sıradan katiller gibi değil. Seri katil olduğuna iddaya varım..!

Daha fazla bilgi için http://www.samsung.com/tr/galaxytab/ adresine bir göz atın…  Cihaza henüz dokunmadım. Açıkcası şuan en merak ettiğim ve kurcalamak istediğim cihaz Samsung Galaxy Tab…

Bakalım belki dokunabiliriz…

“Gerçek Katil Geliyor…” üzerine bir yorum

  1. Güzel duruyor ama bir daha Samsung almam.Alsamda başında bazı koşulların garantilerini sağlarlarsa ancak alırım.Çünkü Samsung Galaxy i7500 ilk çıktığında aldım.Adamlar o günden beri çıkan hiçbir Android güncellemesini telefona uyarlamadı.Onlara defalarca yazdım takmadılar.Durumun en vahim hali ise telefonu alınca kutuden çıkan cd’deki Samsung New Pc Studio’nun o telefonla alakası yoktu.Ayrıca kutudan çıkan kılıfı kullanan arkadaşlar bilirler; kılıf sağ taraftaki tuşları sıkıştırıyor ve basılı kalmasını sağlıyor.Her ne kadar telefon kilitli vaziyette de olsa bataryada acayip bir düşüşe neden oluyor.Umarım artık Samsung böyle bir sat-kaç ticaret anlayışından vazgeçmiştir.O zaman ancak bir daha Samsung alırım.Ericsson 628 mi i7500 mi deseler 628 derim rahatlıkla yani. (:

    Yanıtla

Yorum yapın