Lezzeti Çeken Kazanıyor!

Yıllardır lezzetlerini tüm Türkiye ve dünyaya sunan Penguen Gıda, yeni kampanyası LezzetiCekenBilir.com ile tüketicilerine lezzeti, eğlenceyi ve muhteşem hediyeleri aynı anda sunuyor.

Kampanya kapsamında www.lezzeticekenbilir.com sitesine herhangi bir Penguen ürünü ile en yaratıcı fotoğrafı çeken Penguen Gıda tüketicileri birbirinden güzel hediyeler kazanıyor. En çok oyu toplayan 1. kişi Sony Bravia LCD TV, 2. kişi iPhone 3GS ve 3. kişi Sony Playstation 3; ayrıca yarışmaya katılan her 25. kişi de Penguen Hediye Paketi kazanıyor.

Penguen Gıda, 1989 yılında Türkiye’nin en verimli tarım havzalarının merkezindeki Bursa’da kuruldu. Reçel, sebze konserveleri, hazır yemekler, salça, turşu, az şekerli reçel, meyve preparatları, kurutulmuş meyve şekerlemeleri, dondurulmuş gıda gibi %100 yerli üretimden elde ettiği ürün çeşidini her geçen gün zenginleştiren Penguen Gıda, satışlarının %50’sini ABD, Almanya, İngiltere, Fransa başta olmak üzere 35 farklı ülkeye yapmaktadır.

www.Lezzeticekenbilir.com ile Penguen Gıda’nın lezzetlerini tadarken muhteşem hediyelerle kendinizi ödüllendirebileceksiniz.

Yorum yapın