Gillette Fusion Power Phenom Geldi..!

Merhaba arkadaşlar geçenlerde Gillette Fusion Power Phenom olarak bir mail gelmişti. Aslında bu birçok bloggere gönderilmiş bir e-mail hemen hemen herkes duymuştur.

Özelliklede bloglarda yazıları okumuşsunuzdur. Aslında bu bir reklam kampanyası diyebilirim. Hedefi tam 12 den vuracaklarınada eminim. İlk gönderdikleri mailde Fenomen Blogger kampanyasına seçildiğimi ve Türkiye’den 150 blogger seçtiklerini isim, adres ve telefon bilgilerimi istemişlerdi. Hediyeler içinde ufak ipuçları …

Tabi ilk önce inanmadım 🙂 Bir kaç gün sonra bloglarındaki  yazıları ve arkasındaki büyük firmayı görünce bunu bir düşünmeye başladım.  Sağolsunlar bir mail daha attılar ve açıklama getirdiler.  🙂 Sağolsunlar bugün kargo ile hediyelerini teslim aldım.  Büyük bir kutu açıkcası içinde ne olduğunu merak ettim. Tamam Gillette Fusion Power Phenom çıkacak ama bu kadar büyük bir kutu beklemiyordum 🙂

Resimlerini cep telefonumla çektim resimlerin kalitesi biraz kötü ama 3250 Xpress Music ile akşam vakti çekebileceğim en iyi kalite bu… Neyse kutuyu açtığımda üzerinde büyük bir ayna dikkatimi çekti. Sanırım traş olurken kullanılabilecek bir ayna açıkcası herşeyi düşünmüşler.

Tabi benim hatun aynayı görünce hemen kutuyu sahiplendi 🙂 İçindekiler senin kutu benim 🙂  Kutuyu açtığımda …

Sayın Blogger,

Türkiye’nin en popüler 150 blog yazarından biri olarak Gillette Fusion Power Phenom ‘un Fenomen Blogger projesinne katıldığınız için teşekkürler.

Sana gönderdiğimiz Gillette Fusion Power Phenom tıraş seti, Gi,llette’in en rahat tıraşını sunmak için tasarlandı.

Gillette Fusion Power Phenom’dan yayılan rahatlatıcı mikro titreşimler tıraş sırasında bıçakların sürtünmesini azaltıyor, böylece …..

Yazının en sonunda ise büyük süprizlerinden bahsetmişler.  Apple Macbook Intel Core 2 Duo 2.2 ghz. Bizden yarışma için sadece bir yazı yazmamızı istiyorlar.

Konu : Gillette Fusion Power Phenom ‘u denememiz ve tıraş olurken aklımızdan geçenleri yazmamız. Tabi konu bağımsız yani tam bloggerlerin istediği gibi ister Gillette ile ilgili ister Phenom ile ilgili istersenizde kafanıza göre takılabilirsiniz…

En iyi yazı sonunda Apple Macbook Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz ile ödüllendirilecek… Yarışmanın puanlaması yine bloggerler tarafından yapılacak..

Bu akşam traş takımını deneyeceğim bakalım bana bu gece ne hissettirecek 🙂

Gelelim kutunun içinden çıkanlara ;

Kutunun yukarıda da söylediğim gibi üzerinde bir ayna şatafatlı bir kutu ama öyle çok baymamışlar güzel olmuş diyebilirim. İçerisinde Tabiki bir tane Gillette Fusion Power Phenom titreşimli bir Duracell pil de koymayı unutmamışlar.  Ayrıca Gillette Fusion Hydra Soothe After Shave Balm Tıraş sonrası balsam cildi rahatlatmak için.  İçerisindeki maddelere şöyle bir göz attımda tam istediğim gibi Alkol içermiyor ayrıca hatun kokusuna hasta oldu 🙂 Birde Gillette Fusion Hydra GEL Sensitive Skin hassas ciltler için tıraş jeli. Gerçi bende zaten Gillette ‘nin bir traş jeli vardı ama bu gece yeni jelimi deneyeceğim.

Resimleride aşağıda görebilirsiniz.  Ayrıca birde 5li yedek tıraş bıçağı koysalardı tam bir takım olurdu neyse abartmayayım adamlar uğraşmışlar göndermişler ayağıma kadarda geldi. Teşekkürler Gillette…!

Şimdi titreşimli Gillette Fusion Power Phenom ‘u deneyelim bakalım yüzümüzde ne gibi bir his bırakacak ve neler düşündürecek ?

Benim gibi 100 kişi daha yazacak sonrada Gillette minimum maliyetle maksimum insana ulaşmış olacak açıkcası böyle bir düşünce onların hedefi tam 12 den vurmasını sağlayacaktır. Bu tip fikirlerin ülkemizde gelişmesi ve kullanılması insana ayrı bir tad veriyor. Sevindirici diyebilirim. Ayrıca Gillette firmasıda büyük bir kitleye hitap etmiş olacak karşılığını fazlasıyla alacaklarına eminim…

“Gillette Fusion Power Phenom Geldi..!” üzerine 5 yorum

 1. Teakolik abi sen hep sakalla dolaşıyosun o sana lazım olmaz bak ben Bulgaristan’a gurbet ellere gidiyorum gel sen onu bana ver 😀 Hem talebe adamım ya hayrada girmiş olacaksın 😀

  Yanıtla
 2. Talepler şimdiden başlamış. Fakat, reklam için gerçekten bu maliyete bu kadar insana ulaşamazlardı. Çok akıllıca bir kampanya.

  Yanıtla
 3. Kampanya çok akıllıca gerçekten. Adamlar işlerini biliyor. Üstad traş olurken de resim istiyoruz 🙂

  Yanıtla
 4. Merak ettim doğrusu, bir dahaki sefere bu traş bıçağını alayım :)(ayrıca sitenizi düzenli bir şekilde takip ettiğimi belirteyim.)

  Yanıtla

Yorum yapın