Winamp 5.541 artık Türkçe

Güngeçtikçe ülkemizde internet ve teknoloji ilerlemeye devam ediyor. Artık faturalarımızı ve alışverişlerimizi internet üzerinden yapabiliyor. Bankacılık işlemlerinden ev, araba satışına kadar herşeyi güvenle….

İnternet kullanımı büyük bir hızla ilerlemekte fakat hala birçok yazılım TÜRKÇE’yi desteklemiyor malesef. Bunlardan bir taneside Winamp’dı. Bir süre öncesine kadar Winamp’ı Türkçe kullanmak için malesef ki ek yamalara ihtiyaç duymaktaydık. Fakat sevindirici birşey var artık tüm dünya TÜRKÇE’yi biz TÜRKLERİ düşünüyor.

En basit örneklerinden birisi Winamp düne kadar niye hala Türkçe dil desteği yok diye kendi kendime yakınırken sanırım TÜRKİYE downloadları etki etmiş olsa gerek artık Winamp internet sayfasından indirirken TÜRKÇE dil seçeneğini seçip indirebilmektesiniz.

http://www.winamp.com/player

“Winamp 5.541 artık Türkçe” üzerine 9 yorum

 1. aimp2 var. Free, Türkçe dahil bir sürü dilde, Winamp’ten üstün özellikleri var. Sesli öldürmüyor..

  Yanıtla
 2. hani nerde winap turkce hıc alkası yok aynı degısen bısey yok ben ındırdım turkce yok her neyse eskısı gıbısıne devam 😀

  Yanıtla
 3. Bildiğim kadarıyla Türkçe dil dosyasını oluşturanlar da gönüllü Türk internet kullanıcıları. Yani Türk’ü, Türk’den başka düşünen yok (:

  Yanıtla
 4. arkadaşlar slm
  winamp türkçe falan olmuyor indirdim ben ayrıca cam350 türkçe kullanım kılavuzunu indirebileceğim yer varmı biliyormusunuz

  Yanıtla
 5. Merhaba Teakolik,
  Geçen gün bir bilgisayar sorunu ile karşılaştım.Durum şudur: bilgisayar nete bağlı nerden mi biliyorum ping atabiliyorum google ye veya milliyete fln. Ama explorer sayfasına http://www.google.com yazınca sol altta done yazıyor ve firefoxu başlatıyor. Yani firefox abi ben bunu açamıyorum sen bi açsana der gibi 🙂 Ama işin kötü yanı firefox da açamıyor. Herhangi bir hata da yok sayfa bomboş. Firefoxu silip baştan yükledim yine bişi yok. Format atmadan düzeltmek istiyorum c.tesi üzerinde çalışmalarım devam edecek ama direk bi bilgi varsa da memnun olurum 🙂
  Şimdiden teşekkür derim 🙂

  Yanıtla
 6. Nil_Lin ;

  Başlat > Donaltılar > Sistem Araçları > Sistem Geri yükleme…

  Buradan bu hata olmadan önceki bir tarihe git. Düzelecektir. NOT: Düzeltikten sonra PC de bir virüs taraması yap…

  Yanıtla
 7. Merhaba Tea abi,
  Maalesef sistem geri yükleme yapadım. Bu aydan gerisine gidemiyorum sanırım sistemde sorun var. Kendim bi geri yükleme anahtarı oluşturayım dedim o da olmadı. Bi ara katılımsız cd kopyalıyordum kendime ordaki kişi ama bununla format atarsan geri yukleme yapamazsın demişti. Bunda da böyle bir sorun olabilir sanırım. Bi kaç kişiye sordum registery si karışmış olabilir demişlerdi.
  Bi de XPyi onar dicem, bakalım olacak mı.
  Yardım için teşekkür ederim.

  Yanıtla
 8. 5-10 yıl önce winamp’i severdim ancak cıvkını çıkardılar yeni sürümlerle.
  Aimp kullanıyorum, mutluyum =) Çok kullanışlı ve bir okadarda şık tasarımı var.

  Yanıtla

Yorum yapın