Google +1 Artık AdSense Görüntülü Reklamlarda

Google Adsense ekibinin yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki ay, görüntülü reklamlarda +1 düğmesini ve kişisel öneriler özelliğini kullanıma sunulacak. Google +1 düğmesi, içerik için AdSense ve Mobil İçerik için AdSense görüntülü reklam biçimlerinde (resim, animasyonlu gif ve Flash) görünmeye başlayacak. Google +1’ler, bir reklamın alaka düzeyini belirlemeye yardımcı olacak ek bir gösterge görevi görecek. Biz de sizin için en yüksek geliri oluşturacak reklamları göstermeye devam ediyor olacak.

Google +1 düğmesini, daha önce kullanıcıların web genelinde içerik paylaşmasını ve keşfetmesini kolaylaştırmak için Google aramada ve yayıncı sitelerinde kullanıma sunmuştu. Çok yakında, kullanıcılar belirli reklamları destekleyebilecek ve bu reklamların kendi sosyal bağlantılarına gösterilme olasılığını artırabilecek. Bu önerilerin, sitenizdeki reklamların okuyucuları tarafından daha fazla fark edilmesini, bunun da zaman içinde daha fazla kazanç elde etmesini sağlanabileceği söylenilmekte.

Sayfalarınızdaki görüntülü reklamlarda Google +1 düğmesinin gösterilmesini istemiyorsanız, hesabınızda bu uygulamanın kapsamı dışında kalmayı seçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Inside AdSense blogunu (http://adsense.blogspot.com/) ziyaret edebilirsiniz.

“Google +1 Artık AdSense Görüntülü Reklamlarda” üzerine bir yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)