“Google 6 gündür yok…” üzerine 16 yorum

 1. Hocam o bişey mi, bana 10 gün uğramıyor bazen. Ama yeni konu girdiğim an 15dk içinde indexliyor. Önemli olan da o zaten, sorun değil yani. 🙂

  Yanıtla
 2. Bazı bazı oluyor böyle şeyler. Bazan tam url’yi indexlemese bile arşiv sayfasındakini falan indexliyor. Bu ay başında bende de olmuştu. Sanırım bizim wp, yazı yazdığımız zaman google ve technorati’ye uyarı gönderiyor. He oldu, google kapınıza örümcek gönderecekti 24 saat nöbet tutacaktı arkadaş. Örümceğin kilosu kaç para! haberiniz var mı?
  Birde Site Yöneticisi Araçları var…

  Yanıtla
 3. Aynı durum bendede var bu nedir ya, ayrıca 10 gündür uğramayı bırak hitimde müthiş düştü. Sandbox’amı girdim diye düşünmeye başladım valla.

  Yanıtla
 4. Google neredesin diyorsunuz bir yazı girip googleye link atıyorsunuz geliyor.. Küsmüş ne zamandır link vermiyordum 🙂

  Yanıtla
 5. Uzun zaman sayfalarımız indexlemedi, 3 gün önce eski haline geri döndü.

  Yine birşeyler çeviriyolar ama bakalım, kokusu çıkar yakında:)

  Yanıtla
 6. google örümcekleri ergenekon yüzünden göz atına alınmış ondan gelememişlerdir. : )

  Yanıtla
 7. Mobby M-PS1800 Taşınabilir Şarj: ;

  Sizide ergenekon reklamı yüzünden gözaltına aldık. Şu taşınılabilir ŞARJ aletinden bir tane gönder hem doğru düzgün reklamın olur hemde benim bir şarj aletim. Böyle yaparak reklam yapılmaz kardeşim 🙂

  Yanıtla
 8. Aramlarda Önbellek – Benzer sayfalar çıkar…
  sitemde Önbellek kısmı çıkmadı ve nitekim^de sıralamardan patladı site, şimdi aradığım kelimelerde’de yok. Bu google’un uygulamış olduğu yeni bir filtre çeşidimi yoksa bunun başka bir açıklaması varmı arkadaşlar?

  Yanıtla

Yorum yapın