Google Wave Davetiyesi İsteyen Var Mı?

google-wave-logo10-15 kadar Google Wave davetiyesi geldi. Sağolsun Google benide düşünmüş ve davetiyeleri göndermiş.  Google Wave’in tadına bakmak isteyen arkadaşlar bir yorum yapsınlar.  Yorum yaparken gireceğiniz e-mail adreslerine Google Wave davetiyelerinizi çıkartacağım.

Google Wave nedir ? diye merak edenleriniz varsa birazcık bahsetmek istiyorum.  Google’ın son bombası.  Sosyal Ağ platformlarına el atan Google Wave isminde yeni bir platform oluşturdu. Henüz beta olarak sunulan bu hizmete yavaş yavaş davetiyelerle katılımlar artıyor.  Google’ın niyeti E-posta hizmetini Google Wave üzerine yoğunlaştırmak. Yani e-posta zihniyeti anlık posta haline getirilecek.   Google ne yaparsa güzel yapar diyorum.  Yaklaşık olarak 2 aydır Google Wave kullanıyorum ve sizleride bu platformda görmek isterim.

Dilerseniz elinizdeki Google Wave davetiyelerini buradanda paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlar sırayla göndermeye devam ediyorum. Yorum yapanların büyük bir kısmına gönderdim. Tekrar davetiye elime geçtiğinde kaldığım yerden göndermeye devam edeceğim.

“Google Wave Davetiyesi İsteyen Var Mı?” üzerine 170 yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)