Google Wave Davetiyesi İsteyen Var Mı?

google-wave-logo10-15 kadar Google Wave davetiyesi geldi. Sağolsun Google benide düşünmüş ve davetiyeleri göndermiş.  Google Wave’in tadına bakmak isteyen arkadaşlar bir yorum yapsınlar.  Yorum yaparken gireceğiniz e-mail adreslerine Google Wave davetiyelerinizi çıkartacağım.

Google Wave nedir ? diye merak edenleriniz varsa birazcık bahsetmek istiyorum.  Google’ın son bombası.  Sosyal Ağ platformlarına el atan Google Wave isminde yeni bir platform oluşturdu. Henüz beta olarak sunulan bu hizmete yavaş yavaş davetiyelerle katılımlar artıyor.  Google’ın niyeti E-posta hizmetini Google Wave üzerine yoğunlaştırmak. Yani e-posta zihniyeti anlık posta haline getirilecek.   Google ne yaparsa güzel yapar diyorum.  Yaklaşık olarak 2 aydır Google Wave kullanıyorum ve sizleride bu platformda görmek isterim.

Dilerseniz elinizdeki Google Wave davetiyelerini buradanda paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlar sırayla göndermeye devam ediyorum. Yorum yapanların büyük bir kısmına gönderdim. Tekrar davetiye elime geçtiğinde kaldığım yerden göndermeye devam edeceğim.

“Google Wave Davetiyesi İsteyen Var Mı?” üzerine 170 yorum

 1. daha önce başka biryerde yalvardım vermediler.
  ondan öncede googlenin kendisine yalvardım hala ses yok. burda yalvarmıycam ama.
  ama alışkanlık olmuştu sanki bende 🙂
  google vave canın cehenneme

  Cevapla
 2. çok sağol ustacım. az önceki kaba tabirime kızmadınız umarım. Ben öncedenki insanlara ve davet olayına sitem etmiştim.
  gmailide davetiye usulü almış biri olaraktan, canıma tak demişti.
  eyvallah. 😉
  kolay gelsin.

  Cevapla
 3. Arkadaşlar Wave davetiyemiz tükenmiştir. Tekrar davetiye gelince kaldığım yerden devam edeceğim. Bilginize.

  Cevapla
 4. bana kalmadı galiba 🙁 ama gelirse yada sahip olan bir arkadaş varsa yollarsa çok minnettar olurum.

  Cevapla
 5. off yine yetisemedik geçende başka bir davetiye daha kaçtı
  google ın servislerini o kadarda kullanıyorum bir davetiye gelmez mi ?
  bende istiyorum 🙄

  Cevapla
 6. Arkadaşlar sırayla göndermeye devam ediyorum. Yorum yapanların büyük bir kısmına gönderdim. Tekrar davetiye elime geçtiğinde kaldığım yerden göndermeye devam edeceğim.

  Cevapla
 7. Bir davetiyede ben alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler. Bu yeni google uygulamasını kullanmak için sabırsızlanıyorum 🙂

  Cevapla
 8. google wave için deneme safhasında deniyordu. açık kodlu olacak falan diye dedikodular vardı ama görmek nasip olmadı :))

  Cevapla
 9. size katılıyorm google ne yaparsa güzel ve temiz yapar hemen hertür imkanından yararlanıyorum şimdide wave peşindeyim umarım elinizde davetiye kalmıştır banada bir tane gelir şimdiden teşekkür ederim

  Cevapla
 10. Hocam varsa bende bir tanecik alabilirim..
  ister yazdığım mail e istersende aynı adresin gmail.com uzantılısına gönderebilirsin…
  Teşekkürler..

  Cevapla
 11. merhaba öncelikle ilgilenenler için böylesine duyarlı bir konu paylaştığın için teşekür ederim varsa banada bi davetiye gönderirsen ne mutlu… şimdiden teşekürler

  Cevapla
 12. merhabalar bana da gönderir misiniz .. gmail adresimi yukarıda adımın altında belirttim o adrese yollarısınız.(spam için burdan direk vermedim)

  Cevapla

Yorum yapın