Google’dan Mutlu Yıllar

Bugün Gmail posta kutumda hoş bir maille karşılaştım ve sizlerle paylaşmak istedim. Mail Google’dan geliyordu. Hem yeni yılımızı kutluyor hemde farklı bir yeni yıl kutlaması yapacağını belirtiyor.

Merhaba,

Yıl sonu yaklaşırken size 2009 yılında bizi yalnız bırakmadığınız, enerjiniz, bağlılığınız ve güveninizle daima yanımızda olduğunuzu hissettirdiğiniz için teşekkür etmek istedik.

Bu sene yeni yılınızı kutlamak için, dayanışma ruhuna uygun, daha farklı bir şey yapmaya karar verdik. Bu farklılığı, yeni yılın taşıdığı heyecan ile bağdaştıracağınızı umuyoruz.

Sizinle 2010 yılında da yeni başarılara imza atmak için sabırsızlanıyoruz.

Mutlu Yıllar,
Google Ekibi

Google mailinde yeni yıl adresi vererek bir mesaj yayınlıyor. Yayınladığı mesajda bu yıl zorlu günler geçiren yardım derneklerine el uzatacağını ve 20 milyon dolar yardım yapacağını  belirtiyor.  Güzel bir yeni yıl hediyesi olduğunu söylemek isterim. Özelliklede yardıma muhtaç insanlara yardım eden derneklere el atma fikri ile Google tüm dünyanın ilgisini çekecektir. Teşekkürler Google..!

“Google’dan Mutlu Yıllar” üzerine 7 yorum

  1. bunu sanırım gerçekten yanında olanlarla paylaşıyor google bana gelmediğine göre 🙂 gmaili yok denecek kadar az kullanıyorum bir türlü kaynaşamadık onunla 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın