Hackerlar İstanbul’da!

NOPCon Bilgi Güvenliği Konferansı başlıyor!  İkincisi düzenlenecek olan NOPCon Bilgi Güvenliği Konfernası 6 Haziran 13 tarihinde  İstanbul’da bizlerle olacak.

Nopcon-13Dünyanın en iyi yerli ve yabancı hackerlarının sunum yapacağı NOPCon 13 İstanbul‘a geliyor.  Marmara Üniversitesi’nin yer desteği sağladığı Sultanahmet’de düzenlenecek olan NOPCon konferansında, bilgi güvenliğinin en derin ve teknik konularını hackerlar biz dinleyicilere anlatacak.

NOPCon Bilgi Güvenliği Konferansında…

  • Yazılım Güvenliği
  • Zararlı Yazılımlar
  • Exploitler
  • Exploit Geliştirme Teknikleri
  • Siber İstihbarat
  • Bilgi Güvenliği

gibi konulara değinilecek. Daha önce Blackhat, Defcon, POC, SyScan ve benzeri organizasyonlarda yer almış olan bilgi güvenliği uzmanları ülkemizde ilk defa NOPCon’da bir araya gelecekler.

NOPCon 13’de yer alacak olan konuşmacılar arasında, Nikita Tarakanov, Moti Joseph, Svetlana Gaivoronski, Mohamed Saher, Gökhan Alkan, Canberk Bolat gibi tanınmış isimler yer alıyor.

NOPCon 13 benzerlerinin aksine ücretsiz olarak düzenlenecek. Katılımcıların www.nopcon.org üzerinden kayıt olmaları yeterli! Pahalı ve yurt dışındaki  BlackHat konferanslarının yanı sıra, ücretsiz olarak NOPCon’a kayıt yapabilirsiniz. Bu organizasyonda BlackHat üzerine saygın kişilerden oluşan konuşmacı kadrosu ile bilgi güvenliği üzerine keyifli bir gün geçireceğimizi düşünüyorum.

Kayıt: www.nopcon.org

“Hackerlar İstanbul’da!” üzerine bir yorum

  1. NOPCon Bilgi Güvenliği Konferansı’na kayıt yapamıyorum.Site bloke edilmiş.Nasıl kayıt yaptırabilirim?

    Yanıtla

Yorum yapın