Hardware Plus ile Teknoloji Dünyasına Merhaba

hardware-plus-dergisiYeni bir bilgisayar dergisi olan Hardware Plus 1 Mayıs itibari ile yayın hayatına yenilenen tasarımı ile başladı.  Birkaç gündür de vakit buldukça dergiyi okuyor bir yandan da notlar alıyordum.

İçerik donanım, teknoloji ürünleri ve satın alma üzerine kurulmuş. Diğer dergiler gibi işletim sistemleri vb. yan konular üzerine dallanıp budaklanmadan sadece belirli kategoriler yoğunlaştığını gördüm.

Fiyatı 5TL olan Hardware Plus dergisi, aynı zamanda diğer dergiler gibi CD ve içerisinde bir sürü ıvır zıvır programla gelmiyor! Aksine, anlaşmalı olduğu firmalardan almış olduğu indirim kuponlarını takipçilerine sunuyor.

Normal bir bilgisayar dergisinin aksine, işini ürün incelemelerine adamış uzun uzun makalelerle ayrıntıları anlatıyorlar. 1500 karaktere kadar yazılan ürün incelemeleri tüketiciler için doyurucu bir içerik sunabiliyor.  İlk sayısında 100’e yakın üründen bahseden Hardware Plus dergisinin en büyük avantajı belirlemiş olduğu konular üzerinde ayrıntılı olarak incelemeler ve satın alma rehberleri sunması…

Birçok dergide görmüş olduğumuz abartı reklamları görmedim. Aslında benim için ve tüketici için büyük bir avantaj olsa da bunu ilk sayısının olmasına da yorumluyorum. Umarım gelecek sayılarda da bu kalitesinden ödün vermeden yayın hayatına devam edebilir. Fiyatı gerçekten de iyi!  5TL böyle bir kalitede dergi için az bile denilebilir…

Hardware Plus aslında eskiden yayınlanan bir teknoloji dergisiydi. Şimdiler de yenilenen tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Tasarım gerçekten de üzerinde çalışılmış ve gayet okunabilir bir yapıya sahip.   İçerik konusunda da hem kaliteden ödün verilmemiş hem de doyurucu bir şekilde özenle incelemeler yazılmış olduğu için takdirimi kazandı.

Hardware Plus dergisi, okurunu bilinçli tüketici yapmayı hedefliyor. Gerek incelemeler, gerekse de satın alma rehberleri ile dikkatleri çeken Hardware Plus dergisi aynı zamanda farklı konulara farklı bakış açıları ile bakan kaliteli bir yapıya sahip.

Bir teknoloji ürünü satın alırken aklınızdan geçebilecek her türlü soruya cevap vermeye çalışan Hardware Plus dergisi tüketicilerin satın alma ihtiyacı olan her yaş grubuna hitap eden bir başvuru kaynağı olarak karşımıza geliyor.

Farklı bir konsept, farklı bir bakış açısı ile karşımıza gelen Hardware Plus’ı bayilerinizden almayı unutmayın.  Umarım önümüzdeki sayılarda da bu kaliteden ve bakış açısından ödün vermeden karşımıza gelmeye devam edecektir.

Yorum yapın