Helyum’dan, Teknoloji Bayilerine iPad2 Hediye

Trend Micro Titanium Maximum Security 3PC ürününden 50 adet alan tüm teknoloji bayileri iPad2 hediye kazanıyor. Sadece teknoloji bayileri için geçerli olan kampanya başladığı ilk günden itibaren çok fazla ilgi görüyor.

Büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için aldığı radikal karar doğrultusunda 1 Nisan 2011 itibariyle Dünyada İçerik Güvenliği Pazarında ilk 3’te yer alan güvenlik firması Trend Micro’nun Türkiye Distribütörü olan Helyum Bilişim, yeni kampanyasıyla tüm Türkiye’de dikkatleri üzerine çekiyor.

10 Ağustos 2011 – 5 Eylül 2011 tarihleri arasında yapılacak olan kampanyadan faydalanmak isteyen teknoloji bayileri Helyum ya da Helyum ana dağıtıcılarından 50 adet Titanium Maximum Security 3 kullanıcı satın aldıklarında ücretsiz olarak iPad2 sahibi oluyorlar.

Helyum Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksun; “Titanium Maximum Security’in çok sayıda marifeti var. İstenmeyen e-postaların engellenmesi, gerçek zamanlı bulut güncellemeleri, ebeveyn denetimleri, veri hırsızlığını engelleme, gizli digital dosya koruması, hassas bilgiler için geliştirilmiş güvenli silme, bilgisayar performansını optimize etme özelliği, kasmayan web güvenliği, ayrıntılı güvenlik raporları gibi rakiplerinden ayıran çok sayıda önemli özelliğe sahip.” diyerek, bu kampanya ile çok kısa süre içerisinde bayilerinden olumlu tepkiler ve çok sayıda sipariş aldıklarını dile getirdi. Aksun; “Türkiye’nin dört bir yanında bizimle iş birliği içerisinde olan 1000’in üzerinde aktif bayimiz var, kampanya sadece İstanbul’da değil, Anadolu’da da çok fazla ilgi gördü. Belli dönemlerde benzer kampanyalar düzenlemeye devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Helyum bayilerinden Trend Micro Erzincan Yetkili Satıcısı Mazlum Bilgisayar Genel Müdürü Salih Mazlum ve Trend Micro Karabük Yetkili Satıcısı olan Sem Bilgisayar Genel Müdürü Fatih Sivri kampanyayı duyar duymaz müşterilerini bilgilendirdiklerini, Helyum’un sağladığı sabit kur avantajından müşterilerini de faydalandırdıklarını açıklayarak piyasaların durgun olduğu bu dönemde yaratılan bu hareketten memnuniyetlerini ifade ettiler.

Yorum yapın